Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την Πένυ πάντα ένοιωθα στις συναντήσεις μας ότι αυτή τρέχει κι εγώ προσπαθώ να την πιάσω. Πραγματικά η γκόμενα φτάνει τα 0-100 σε χρόνο dt. Αλλά αυτό πάντα με πείσμωνε να την βάλω κάτω ένα βράδυ και να την κάνω να πει τον δεσπότη Παναγιώτη κατά την λαική ερμηνεία. Το βράδυ της Πέμπτης ήμουν σχετικά κουρασμένος από το εντατικό ξενύχτι που έκανα τις προηγούμενες μέρες καζίνο, βίζιτες, μπουρδέλα δεν είμαι πλέον όπως όταν ήμουν 70 κιλά που πατούσα γκάζι και ξεχνούσα να το αφήσω, αλλά από τα δείγματα γραφής έδειχναν ότι ήμουν έτοιμος για μεγάλα πράγματα + η εμπειρία.
Φτάνω λοιπόν στο μαγαζί και με ρωτάει η Τσατσά
-Έχουμε την Πένυ την γνωρίζεις;
-Την γνωρίζω για αυτήν ήρθα.
-Θες να περάσεις να κάνεις ένα ζεστό μπάνιο πρώτα.
-Αμέ! Λες και δεν κατάλαβα ότι μου το έλεγε για να μην περιμένω στο σαλόνι.

Δίνω το αντίτιμο μπαίνω μέσα και κάνω ένα ζεστό μπάνιο το οποίο το βρήκα αναζωογονητικό. Περίμενα στο κρεβάτι ήρεμος ακούγντας τις πόρτες να ανοίγουν και να κλείνουν, πλάκωσε κόσμος φαντάστηκα αλλά στην τηλεόραση έπαιζε μια τσόντα όλα τα λεφτά οπότε δε χαλάστηκα. Σε μια φάση ακούω τακούνια να πλησιάζουν την πόρτα έρχεται η ώρα μου λέω. Μπαίνει μέσα η Πενάρα πιό σέξυ από ποτέ!!! Βυζί τούμπανο, κώλος σμιλευμένος σώμα σφηχτό, εδώ θα γίνει μάχη λέω μέσα μου. Η Πένυ δεν είπε πολλά κατευθείαν στη πούτσα. Γλώσσα σάλιο και τσιμπούκι ενώ απλόχειρα μου έδωσε το μουνάκι της για γλείψιμο. Κάναμε καλό 69 με συγχρονισμό και ανάλογες κραυγές ηδονής.
Ήρθε η ώρα της καπότας με την Πένυ να ανεβαίνει πάνω θέλοντας να κρατήσει αυτή τον ρυθμό αλλά μετά άρχισα εγώ να της γεμίζω το μουνί με πούτσο υποτάσωντας την ρυθμό της διείσδυσης μου. Αφού ευχαρηστήθηκε πούτσο σηκώθηκε να τον νοιώσει όλο μέσα της και μου λέει έλα στα 4 τώρα πουτσαρά μου. Κι εκεί πάλι έδωσα γκάζια αυτή την φορά δε μου ξέφυγε της τον έχωνα σταθερά με δύναμη και βαθιά. Αφού έβλεπε ότι ούτε έτσι δε τελειώνω τι μου κάνει; Γυρνάει και κάθεται στον καναπέ με τα πόδια ορθάνοιχτα να χαζεύω και τις δύο τρυπούλες της.
- Τέτοιος ωραίος κώλος να πάει χαμένος;
- Γάμα με ρε καριόλη!!!
Τέτοιο στήσιμο να πάει χαμένο; Τον χώνω μέσα κι έγινε της τσόντας.
- Πω κοίτα τον μαλάκα ακόμη γαμάει.
- Έτσι είναι ο μαλάκας στο τέλος γαμάει βγάλε και μια σέλφι με το μουνί σου.
Πραγματικά το θέαμα ήταν βγαλμένο από τσόντα την είδα στερεοφωνικά και βάραγα αλύπητα.
Μετά από αρκετό σφυροκόπημα με τραβάει να τον βγάλω έξω και παραλίγο να μείνει η καπότα μέσα την βγάζει κι αρχίζει μάλαξη με τα βυζιά. Ούτε έτσι τα βυζιά της ήταν γαμάτα αλλά εγώ είχα αρκετό δρόμο. Τώρα εγώ άραξα στον καναπέ να τον παίζω και η Πένυ να μου γλύφει τις σακούλες με μανία. Στο τελείωμα σηκώθηκα και την έχυσα όπου βρήκα βυζιά λαιμός κοιλιά τα πάντα. Με μία μπάτσα στα κολωμάγουλα μου κάνει να κάνω στην άκρη. Πάει στο ντους να διώξει τα φλόκια και με ύφος απορημένο μου λέει.

-Ένα θα σου πω, με ξέσκισες, μισή ώρα;
-Μπα εμένα μου φάνηκε σαν να πέρασε πολύ γρήγορα.
-Ξέρεις τι γίνεται έξω;
-Δεν είδα κανέναν όταν περίμενα.
-Ναι, γιατί πρώτα πήγα σε έναν που ήρθε μετά από σένα.
-Α γι'αυτό άκουσα κάτι πόρτες να κλείνουν.
-Δε ξέρω γιατί αλλά κάπως το κατάλαβα ότι ήσουν εσύ, ωχ με πόνεσες ρε καριόλη.
-Το ευχαριστήθηκες πάντως μωρό μου.

Δεν απάντησε, με ένα νεύμα με χαιρέτησε και βγήκε έξω.
Ο λόγος που την επιλέγω κάθε φορά είναι ότι γουστάρει πούτσα και αντέχει αλλά αυτή την φορά ίσως να το παράκανα.
Τουλάχιστον το ευχαριστήθηκε ή μήπως όχι; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Πένυ
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού