Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 34 10
Sex Studio 48339
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Tοσα και τοσα ειχα διαβασει και μια προσωπικη αυτοψια στην Λολιτα επιβαλοταν.

Αφιξη στο studiο γυρω στος 3:00 το μεσημερι μετα απο την δουλεια.

Με το που ανοιγει η πορτα η ευγενεσταστη υπηρεσια με ενημερωνει οτι εχει κοσμο στο σαλονι και εαν ειμαι διαθεσιμος να περιμενω.

"Κανενα προβλημα" της απαντησα και εγω ευγενικα με την σειρα μου.



Το σαλονι αρκετα μεγαλο, ωραια διακοσμημενο με πολυ γουστο, ωραιος χωρος.

Πραγματι περιμεναν 3 συναγωνιστες. και αλλοι 2 στα δωματια. Μετα απο λιγο φτανει ακομα ενς συναγωνιστης....

Την σιωπηλη αμηχανια εσπασαν γυναικεια βογγητα ηδονης.

Σε λιγο βγηκε η Λολιτα.

Δεν θα πω εαν ειναι ωραια η οχι, γιατι αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο.

Απλα θα ανφερω οτι ειναι φρω στα 35+, οπως μου φανηκε, ξανθια, προσωπα με εντονα τα χαρακτηριστικα της ρωσσιης φυλης, ωραιο κωλο και πλουσιο σιλικονατο στηθος.



Μας ειδε πολλους στο σαλονι, κατι ειπε στην τσατσα και εκεινη μας λεει :



"Κυριοι, σημερα η κοπελα πρεπει να φυγει στις 04:00 οποτε μονο 3 μπορουν να περασουν".

Για καλη μου τυχη οι 2 που προηγουντο εφυγαν και ετσι εμεινα εγω με ενα "υποχηφιο" πριν απο εμενα.



Μετα λοιπον απο ΜΙΑ ΩΡΑ αναμονης στο σαλονι, ηλθε επιτελους η σειρα μου να περασω σο δωματιο.Ειχε ηδη παει τεσσερεις, και αναρωτιομουνα "θα με ξεπεταξει αραγε ?"

Κανω ενα γρηγορο ντουσακι, στο πεντακαθαρο δωματιο και περιμενω λιγο ακομα....

Εφτασε η ωρα να μπει η Λολιτα.

Πολυ ευγενικη, συστηθηκαμε, μου ζητησε συγνωμμη για την αναμονη και με ξαπλωσε μπρουμητα στο ειδικο κρεβατι του μασαζ.

Αρχισε ενα πολυ χαλαρωτικο στην αρχη μασαζ,με πολυ τεχνη, μιας και κατεχει καλα το αθλημα απ΄οσο φαινεται.

"Γιατι δεν χαλαρωνεις" μου λεει σε καποια στιγμη.

"χαλαρος ειμαι" απαντησα.

"Δεν νομιζω - λεει-. κατσε να κανουμε κανενα...τεταρτακι μασαζ να χαλαρψωσεις πραγματικα"

Και πραγματι παρα το ..προχωρημενο της ωρας, για 15 λεπτα περιπου περιποιηθηκε ολο μου το σωμα. Μετα με γυρισε ανασκελα και τοτε το μασαζ επαψε να ειναι χαλαρωτικο και εγινε πιο αισθησιακο, με αποκορυφωμα το πολυ καλο στοματικο μα καλο γλυψιμο ολης της γεννετικης περιοχης.



"Ας παμε στο κρεβατι" ειπα και ετσι εγινε. Ιεραποστολικο, αρκετα καλη συμμετοχη, υστερα (πως να σας το πριγραψω) καθιστοι και οι δυο στο κρεβατι κοιταζοντας ο ενας τον αλλο, και μετα πισικολητο οπου εφτασε το τελος.

Λιγη κουβεντα, κοπλιμεντα απο αμφοτερους και αφου με χαιρετησε εφυγε.

Αποχωροντας, για μια ακομα φορα η υπηρεσια, ολο χαμογελο με ευχαρηστισε που τους επισκεφτηκα.Πραγματικα αυτη η γυναικα, αγχωνεται για να σε εξυπηρετησει.

Με το ζορι να με κερασει μπυριτσα, αναψυκτικο ή ουισκακι....



Συμεπρασμα.: Αναξαρτητα εαν σας αρεσει εμφανησιακα,η Λολιτα ειναι απο τις γυναικες που ο καθε μπουρδελιαρης πρεπει να εχει συναντησει.



Τα 50 ευρω της επισκεψης, πιανουν τοπο μεχρι το τελευταιο cent, και οπως πολυ σωστα εγραψε παρακατω ο συναγωνιστης oly, ενα μια νεαρη και ομορφη κοπελα, ειχε το sex attitude της Λολιτας θα γινοταν λαικο πανηγυρι.



Συνισταται ανεπιθυλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού