Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βικτωρια ξανα στο προγραμμα, γυρισε ξανα. Οποτε πηγα να παρω την δοση μου, αδυνατισμενο το μωρο σε σχεση με την τελευταια μας φορα, παραμενει μουναρα, ξανθια πλεον με μακρια μαλια, μπηκε στο δωματιο ξεβρακωτη, και με ξενερωσε λιγακι, ο αντρας δεν θελει να τα βλεπει ολα, τι μου βγενουν ξεβρακωτες, βαλτε κανα βρακι γμτ μου.!! Κεφάλι σε τοίχο! Προκαταρτικα απο μερους μου τα κινηγισα, ελαχιστα απο μερους της, μετρημενα, δεν κοιταξε να αναλαβει αυτη, περιμενε απο εμενα, μαλλον ηταν πεσμενη, αλλα και εγω κουρασμενος και περιμενα απο αυτη το κατι παραπανω, σε αυτο βαζω φταιχτη και τον εαυτο μου. Δεν μου ειπε οχι πουθενα, το καναμε μεσα στα πλαισια της, στο κρεβατι, στα ορθια μπροστα στο καθρευτη, αλλα ηταν πολυ τιπικο το γαμισι αυτη την φορα μαζι της που δεν με ενθουσιασε οσο τις αλλες φορες, και αν δεν με ξεγελαει η μνημη μου και την προηγουμεη φορα ηταν το γαμισι τοσο τυπικο, που να φανταζει συσυγικο, του στυλ... αντε να το κανουμε να απλωσω τα ρουχα.... οποτε προς το παρον της αφιερωνω το τραγουδι με τον τιτλο της κριτικης, μου διαφευγει πιος το τραγουδαει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.296
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ilarionas, kostkast και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2018
Το έχω περάσει και εγώ με την συγκεκριμένη... πολύ ψεύτικη και μηχανική την τελευταία φορά που πήγα, οπότε δεν υπάρχει λόγος να ξαναπάω. "φτάνει ως εδώ" που λέει και το τραγούδι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1