Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56951
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους! κάνοντας την τυπική βόλτα στα πορνομαγαζα μου τράβηξε την προσοχή μια όμορφη Ελληνίδα (οπως μου είπε)εν ονόματι Άννα!το κορίτσι είναι πολύ όμορφο κ γλυκιά, έχει σκούρα μαλάκια, μπλε μάτια,2αρι βυζί με ωραία ρογα που ανταποκρίνονται στο γλυψιμο, μέτριο ανάστημα με πολλά μικρά τατουάζ διάσπαρτα! ωραίο κολαρακι σφιχτό κ πολύ όμορφο ροζ νινακι! πολύ καθαρή κ με όμορφα προσεγμένα άκρα!
Έδωσα 50 € για ελεύθερο στοματικό,μάζας,69 κ cim!στα του αγώνα το κορίτσι μπήκε με πολύ καλή διάθεση,χαμογελαστό κ ήρεμο! μετά από κάνα δυο κουβέντες ξεκίνησε ένα ωραίο μασάζ με άνεση χρόνου, μετά άρχισε τα φιλιά σε όλο το σώμα μου με πολύ πάθος κ κατέβηκε για μια ωραία πίπα χωρίς ντιπ αλλά με πολύ πάθος ωραίο γλυψιμο όρχεων κ σωστή πίεση του κεφαλιού χωρίς να βάζει χέρι!την γυρνάω κ την χαρίζω ένα πολύ ωραίο γλυψιμο χωρίς δάχτυλα (δεν αφήνει)με την ίδια να μου κάνει κομπλιμέντο ότι ξέρω να γλύφω άριστα όπως μου είπε!το ευχαριστήθηκαμε κ οι δύο πολύ! πεντακάθαρη,μοσχοβολουσε.την εγλυψα καί τα ποδαρακια της κ μου χάρισε ενα ωραιο footjob!φορεσε το κράνος ανέβηκε από πάνω κ γαμηθηκαμε χαλαρά με αγκαλιές φιλιά κ πολύ γλυψιμο των βυζιων τής! γύρισα στα 4, πολύ ωραία θέα η κολάρα της με χαστούκακια που γουστάρει!λίγο ιεραποστολικό κ μετά όρθιος να αδειάζω το φορτίο μου μέσα στο στόμα της, όπου δεν βιάστηκε κ με στράγγιξε μέχρι τελευταία σταγόνα κ πήγε κ τα έφτυσε στο νιπτήρα!
Συμπέρασμα η Άννα είναι ένα κορίτσι μόνο για gfe κατάστασης! αγκαλιές, φιλιά κ αν είσαι ευγενικός μαζί τής δεν θα σού χαλάσει χατίρι με τίποτα! λίγες κουβέντες μετά φιλάκι και εις τό επανυδην!
Πέρασα ωραία με ένα πολύ γλυκό κ ωραίο πλάσμα! σευχαριστω Αννούλα κ θα τα ξαναπούμε!την συνιστώ μόνο για gfe!!δεν θέλει ζοριλικια!
Αυτά από εμένα,καλά να περνάτε κ να γαματε αβερτα!!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού