Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400716
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρίν απο λίγο πέρασα απο την Καρολαιν.Είναι η τρίτη φόρα που περνάω μαζί της οι 2 την προηγούμενη φορά που ήτανε εδώ.Πλήρωσα 90 ευρώ για OWO.Κατα την γνώμη μου την προηγούμενη φορά ητανε ανώτερη και σε εμφάνιση αλλα και σε υπηρεσίες.Αυτή τη φορά έχει περισσότερα τατουάζ στο σώμα της αλλα είναι τόσο άσχημα τα σχέδια(νεκροκεφαλή στην πλάτη που αν δεν κανω λάθος πριν δεν το είχε)που είναι σαν πρεζάκι στην ομόνοια.Οσο για τα σιλικονάτα βυζια της είναι απαραδεκτο κατα την γνώμη μου να είναι πορνοσταρ και να φένονται οι ουλές κατα απο τους βύζους της λες και είναι η τελευταία πουτάνα της αθήνας.Οσο για τις υπηρεσίες της δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος.Μου σκουπίζει τον πέο με μωρομάντηλο και αρχίζει την πίπα(την προηγούμενη φορά με είχε τελειώσει σε ενα λεπτό με το σκουλαρικι που είχε στην γλώσσα της.Τώρα η δεν το κατάλαβα στην πίπα η δεν το έχει πια δεν είμαι σίγουρος.Μου βάζει την καπότα και έτσι όπως μου την έβαλε φοβήθηκα μην την τρυπήσει με τις τεράστιες νυχάρες της.Μετά πέρνει το τζέλ απο το κομοδίνο και έριξε στον αφαλό της τόσο πολύ που αρχισε να σουρώνει προς τα κατω και μόλις έφτασε στο εργαλείο της το έβαλε όλο μέσα.Την γυρνάω στα 4 και έκανε παρα πολύ ωραία κουνήματα.Μετά απο μπροστά με τα πόδια της στους όμους μου και μετά βγάζω την καπότα και της τον δίνω παλι στο στόμα και μου λεει "not cum in my mouth"και τελικα την έχυσα στ βυζιά της.Η όλη διαδικασία παρόλο που είχα κατεβάσει και 4-5 μπίρες με κατι φίλους δεν κράτησε παραπάνω απο 6-7 λεπτά κατά την γνώμη μου οχι γιατι με καύλωσε με αυτά που έκανε αλλα γιατί είχα στο μυαλό μου οτι γαμούσα μια πορνοστάρ!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
Υπηρεσίες
kamarianosg
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού