Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα και γω να δοκιμασω να δω πως ειναι το ολο θεμα,πρωτη φορα(σεξ)καθως στοματικο μου ειχανε κανει πιο παλια. Η Marta πραγματικα ολα τα λεφτα. Ομορφη κοπελα και μολις της ειπα οτι ειναι η πρωτη μου φορα με κανονισε. Ξεκίνησε με τα προκαταρτικα για να ξυπνησει το εργαλειο μου καθως απο το αγχος που ειχα δεν ειχε σηκωθεί αλλα μολις το ανελαβε πηρε τα πανω του για τα καλα.Εβαλε το σκουφακι και μου έκανε ενα πολυ ωραιο για μενα στοματικο, μετα απο λιγο της ειπα βεβαια να χαμηλωσει λιγο ρυθμο καθως δεν κρατιομουνα και πολυ. Ανέβηκε πανω μου, 2-3 φορες πανω κατω και τελειωσα. Επςιτα συζητησαμε και εφυγε λεγωντας μου ενα ευχαριστω.
Εβγαλα το προφυλακτικο, σκουπιστηκα και εφυγα. Δυστηχως λογω απουσιας μου στο εξωτερικο δεν θα την ξαναδω, αλλα την προτεινω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Marta
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Studio De Paris, Redmad και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
Καλή αρχή.Μεγάλο χαμόγελο Εύχομαι να τις χιλιοπολαπλασιασεις Ματάκι
17 Οκτωβρίου, 2018
Απο την πρωτη σου επαφη με γυναικα κανεις και προτασεις σε αλλους; Γερο-μύστης
Γραφεις οτι εμεινες μεσα της μερικα δευτερολεπτα και μετα σε χαιρετησε κι' εφυγε.... Τι προλαβες να καταλαβεις και μας την προτεινεις; Γραψε κανα χιλιομετρο πρωτα αγορι μου και μετα μας τα ξαναλες....
17 Οκτωβρίου, 2018
Μην είσαι αποτρεπτικός. Το παιδί περιέγραψε την εμπειρία του. Το ότι του την σήκωσε και τον έκανε να χύσει αμέσως έχει και αυτό την δική του αξία. Θα μπορούσε να μην του την είχε σηκώσει καν...
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα ρε φιλε... μη του κοβεις τα φτερα του παιδιου...
18 Οκτωβρίου, 2018
Καλή αρχή και με μέτρο ε; Γερο-μύστης
18 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γραφω μονο και μονο γιατι η κοπελα φερθηκε πολυ σωστα και εκρινα απαραιτητο μια καλη κριτικη.Φυσικα και δεν θα κατσω να γραψω χιλιομετρα και θα προτιμήσω η επομενη φορα να ειναι με την κοπελιά μου, απλα οι σημερινες κοπελες τους νεους μας αναγκαζουνε να παμε στις "επαγγελματιες".
19 Οκτωβρίου, 2018
Νεαρέ τύπε γάμα ό,τι κινείται Ναι!. Μην περιοριστείς στην κοπέλα που θα βρεις. Έχεις καιρό για μονογαμική ζωή Καπέλο
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγορινα μου καλα εκανες και εγραψες την κριτικη σου. Δεν ειπα να μη γραψεις. Η παρατηρηση μου πηγαινε στις προτροπες προς αλλους να την προτιμησουν.
Επισης, τα χιλιομετρα δεν γραφονται ΜΟΝΟ με επαγγελματιες.... Τα χιλιομετρα γραφονται ΓΕΝΙΚΩΣ.
Παντα φιλικα....Καπέλο
18 Δεκεμβρίου, 2018
Κολόφαρδος είσαι φιλαράκο ......έπεσες σε μια από τις πιο καλές κοπέλες (ίσως την καλύτερη)
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9