Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824390
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, σημερινή κατάθεση στην πολωνέζα Τζένη . Απογευματινή βάρδια σε αυτο το στούντιο. Νωρίς νωρίς για να προλάβω και την εθνική. Η κοπέλα είναι 24 ετών , σχετικά ψηλή , με ξανθά μαλλιά ,(σκούρο ξανθό, όχι σαν της Τατιάνας),bronze επιδερμίδα και , για τα δικά μου γούστα, εκπληκτικό βυζί. Εγώ προσωπικά έτσι το θέλω το στήθος σε μια γυναίκα. Σχετικά μεγάλο στήθος , και όχι ιδιαίτερα στητό . Για αυτό και το 9 στην εμφάνιση. Στο πρόσωπο θα της έβαζα ένα 7άρι και το 10άρι στο στήθος, βγάζουν Μ.Ο. 9. Επίσης ήταν πεντακάθαρη και μοσχοβόλαγε

Στο ψητό τώρα. Η κοπέλα είναι γλυκιά , τρυφερή και αρκετά GFE . Μπήκε μέσα και με γέμισε με χάδια και φιλιά, στο πρόσωπο και στο σώμα. Στη συνέχεια της πιπίλισα το στήθος της. Έβαλε το σκουφάκι και έκανε μια πολύ καλή πίπα ,ενώ εγώ ασχολήθηκα με τα ποδαράκια της. Μετά ξάπλωσε σε κανονική θέση και την κάρφωσα μέχρι το τέλος. Αφού τέλειωσα μείναμε ξαπλωμένοι, και εκείνη να συνεχίζει να με χαϊδεύει και να με φιλάει.

Πάρα πολύ καλή και ευγενική και σπάι τον πάγο.

Επίσης, να τονίσω ότι στο σαλόνι η υπηρεσία μου έκανε νύξη για το σάιτ ότι γράφουν για την κοπέλα , αλλά εγώ το έπαιξα κινέζος ... "Σάιτ...ποιό σάιτ... ?". Το αναφέρω για να τονίσω ότι η καλή συμπεριφορά της κοπέλας δεν ήταν από υστεροβουλία , φοβούμενη κάποια αρνητική κριτική, αλλά πηγαία.

Μου έκανε εντύπωση τέλος , η διπλή πόρτα , με κουδούνι και για τις δύο πόρτες. Ούτε το Φορτ Νοξ δεν φυλάσσεται έτσι.. Χεχε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού