Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδακι Πεμπτης 26/3 κατα τις 18:45 ο δρομος με εφερε στην παροδο φυλης 104..Ψιλοβρεχε κιολας και δεν ειχα και πολλη ορεξη για τσαρκα, ηξερα οτι θα δουλευει η κατερινα η βυζαρου (ειμαι βυζολατρης)και μπηκα για 1η φορα στο εν λογω στουντιο. Οι εντυπωσεις καλες ως προς την καθαριοτητα του χωρου και αναμικτες ως προς την παρωχημενη αισθητικη και διακοσμηση..αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιττα..μηπως για την διακοσμηση παμε εκει? βγαινει λοιπον η υπηρεσια η οποια μαλλον ηταν συμβατη με τον καιρο που εκανε εξω...με ρωταει εχεις ξαναρθει? απαντω οχι...την κατερινα την ξερεις? μονο απο φωτο της απαντω..καλα λοιπον εχουμε με 30 απλο , με 40 ισπανικο , με 50 ισπανικο και μασαζ κλπ...σαν σερβιτορος σε ταβερνα αυγουστο μηνα..πολλη αποτομη και με στυλ να αν μπεις να και αν δεν μπεις..επειδη ομως η κατερινα ειναι οταν την ειδα απο τα μιλφ που γουσταρω μπηκα..Πολλη καλη οσο αφορα την συμμετοχη της, κανει ισπανικη στον πουτσο και στα αρχιδια αρκετα μεχρι να σε φτιαξει, και μετα σου φοραει το σκουφακι...πιπιλα καλη (μου εχουν κανει και καλυτερες) και το κερασακι στην τουρτα το αεροπλανικο κολπο που κανει και φερνει τα ποδια της πανω απο το κεφαλι σου και τα εχει ενωμενα στον τοιχο ενω ταυτοχρονα σε πιπωωνει...πρεπει να εκανε ενοργανη γυμναστικη παλιοτερα γιατι ειχε φοβερη ανεση και στυλ...ηταν κυριολεκτικσ στον αερα ακουμπουσε μονο το στομα της στον παικτη και τα χερια της στο κρεβατι..τελος παντων καλη προσπαθεια καλη συμμετοχη και πισοκολιτο στο τελειωμα...ευγενικη, προσχαρη, λιγομιλητη,ισως επαγγελματικα διακριτικη και εως εκει..

Ισως την ξαναπαρω αμα εχει αλλαξει συμπεριφορα η τσατσα..διαφορετικα μη τον ειδατε...θα μου πεις την τσατσα πηδας και θελεις καλη συμπεριφορα? (εστω και προσποιητη)...οχι, αλλα ολα παιζουν τον ρολο τους..Παρκινγκ εβαλα 10 επειδη εχω μηχανη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.209
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού