Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα κι εγώ στο εν λόγω στούντιο αφού είδα ότι επέστρεψε η Λίντα από της διακοπές της που τόσα και τόσα έχουν γραφτεί για το πάθος της και τα κουνήματά της αλλά και για τις τρύπες της με προτροπές για κωλοδάχτυλα και τα σχετικά.25η Μαρτίου γύρω στις 19.30.Ο χώρος προσεγμένος και καθαρός,βρήκα να παρκάρω σχετικά εύκολα και η τσατσά ευγενέστατη.Η κοπέλα έχει εντυπωσιακή εμφάνηση με ωραίο κορμί και πρόσωπο.Αφού μου είπε η τσατσά τα προγράμματα και αφού είχα πάει ειδικά για τη Λίντα,πέρασα πληρώνοντας 100 ευρώ.Στο δωμάτιο η κοπέλα αφού άρχισε με ένα μακρόσυρτο και υγρό γλύψιμο χωρίς σκουφί,φόρεσε την καπότα και μου λέει:"πρωκτικό πλήρωσες,έτσι;".Πάγωσα παιδιά.Ούτε παιχνίδια σαν λυσσάρα όπως προανέφεραν οι συναγωνιστές ή μουπροτροπές για κωλοδάχτυλα και προστυχόλογα,τίποτα.69 της λέω,δεν έχει;Όχι baby μου λέι,τα 100 είναι για ακάποτο και πρωκτικό.Παιδιά,ούτε καν στο μουνί δεν με άφησε να της το βάλω.Ξενέρωσα τελείως από την συμπεριφορά της.Σημειωτέον ότι είμαι αρκετά εμφανήσιμος,χωρίς περιτά κιλά και πεντακάθαρος και ευγενέστατος αν τυχόν κάποιος σκεφτεί ότι ίσως ξενέρωσε η κοπέλα για κάποιο λόγο που ακόμα και κάτι από αυτά να συνέβαινε δεν θα έπρεπε γιατί υποτείθεται πως είναι επαγγελματίας.Τι να το κάνω,πλήρωσα 100 ευρώ για 20' ακάποτου τσιμουκιού και ξερού πρωκτικού μιας κρυόκολης συμπεριφοράς ξεπέτας.Δεν νομίζω να ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα (2)
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.087
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού