Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316586
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ρια είναι μια κοπέλα καστανά μαλλιά ωραίο αδύνατο πετιτ σφιχτό σωματάκι και όμορφη φατσούλα. Πήγα στο παρών ίδρυμα με ειδικά για αυτή. Πλήρωσα 50ευ και πέρασα στο καλό δωμάτιο δεξιά του σαλονιού. Η κοπέλα μπήκε λίγο αργότερα που τελείωσα μπάνιο μου. Ήταν άνετη αν κάπως απαθής. Μου έκανε κάποιες συνηθισμένες ερωτήσεις, πως με λένε αν έχω ξανάρθει ίσα να σπάσει ο πάγος. Στα προκαταρκτικά λίγα πράγματα από μέρους της περισσότερα έκανα εγώ που την πασπάτευα. Πέρασμα σκούφου και έναρξη μέτριας πεολειχίας δίχως γλυψαρχίδι. Δεν είχε πάρει και ιδιαίτερα ερωτική στάση καθώς με τσιμπούκωνε ήταν στα τέσσερα ψιλοκαμπουριαστά. Παρόλα αυτά κάβλωσα καθώς είχα ορέξεις. Της είπα να μου δείξει τον ωραίο της κώλο και στήθηκε κάπως καλύτερα. Έφαγε και κάποια δοκιμαστικά χαστουκάκια τα οποία δεν την ενόχλησαν. Ξάπλωσα και αυτή συνέχισε λίγο ακόμα τη ρηχή πίπα της. Μετά μου πρότεινε να με καβαλήσει και δεν της έφερα αντίρρηση, μου αρέσει τα κορίτσια να παίρνουν κάποιες πρωτοβουλίες. Και το έκανε καλά, κάβαλώντας τον πούτσο μου με κοιτούσε με αυτό το νωχελικό καυλιάρικο βλέμμα και έστριβε τη λεκάνη της κυκλικάΓλώσσα Αυτό ήταν το χαϊ-λαϊτ της συνεύρεσης! Δυστηχώς η συνέχεια δεν ήταν το ίδιο καλή. Αλλάζουμε στάση για ιεραποστολικό οπού στήθηκε καλούτσικα, δεν δυσχέραινε δηλαδή τη διείσδυση. Παρατήρησα πως το μουνί της ήταν ζεστό και αποκρίθηκε πως αυτό οφειλόταν σε μένα! Ήθελα να την απολαύσω στην πιο βολική και απολαυστική στάση, στα τέσσερα δηλαδή. Εδώ μας τα χάλασε! Στήθηκε με καμπούρα σα δεν ξέρω εγώ τιMoney Mouth Την πήδηξα αρκετή ώρα σε αυτή την ανορθόδοξη στάση και της έριχνα κωλοσκάμπιλα. Της τράβηξα και το μαλλί και όπου παρόλο διαμαρτυρήθηκε λίγο με άφησε να το κάνωΧαμόγελο Προσπάθησα κάμποση ώρα έτσι αλλά με τον τρόπο στηνόταν δεν με κάβλωνε αρκετά για να χύσω και κάποια στιγμή κουράστηκα. Με τελείωσε μαλακίζοντας μου τον πούτσο εβρισκόμενη γονατιστή απέναντί μου ενώ εγώ μπάτσιζα σχετικά δυνατά τον κώλο της και χάζευα το θέαμα από τον καθρέφτη. Δεν βιάστηκε να φύγει από το δωμάτιο και κουβεντιάσαμε λίγα λεπτά μέχρι να ετοιμαστεί. Τι είπαμε δεν έχει νόημα να καταγράψω τα ίδια πάνω κάτω θα λέει σε όλους. Δεν είναι αντιπαθής αλλά δεν τα καταφέρνει στο σεξ. Αν στηνότανε σωστά στα τέσσερα θα την ξαναγαμούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού