Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρέθηκα απόγευμα Σαββάτου στην περιοχή με όρεξη (και λεφτά) για πρωκτικό...και αφού τα γύρισα όλα, κατέληξα στο συγκεκριμένο ως τελευταία επιλογή. Καθαρός χώρος και ευγενικότατη τσατσά, που μου λέει για μια Σάντρα - νεαρή κοπελίτσα από Ρουμανία αν δεν κάνω λάθος. Κλασσικές τιμές από 30 ευρώ, 40 ελεύθερο στοματικό κ.τ.λπ. και προς έκπληξή μου...κωλαράκι στα 70 ευρώ!!! Από πότε το κατοστάρικο έπεσε στα 70, χαμπάρι δεν πήρα!!! Μην το πείτε ούτε του παπά γιατί θα πλακώσει κόσμος αβέρτα και δε θα προλαβαίνουμε!!! Τελευταία φορά για anal είχα δώσει 80, και πριν 1 - 1,5 χρόνο μάλιστα... Μπράβο (τρόπος του λέγειν) τι μας έκανε η κρίση...Money Mouth

Η κοπέλα απλά δεν υπάρχει!!Έρωτας Μέτρια σε ύψος και στήθος μεν, αλλά σώμα κόλαση!!Γλώσσα Καλλίγραμμη, με 12ποντες τακουνάρες, κάπου στα 20 - 25 ετών, μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, γλυκύτατο πρόσωπο, θεϊκό στρογγυλό, λείο αφράτο κωλαράκι, με κατακκόκινα εσώρουχα & string πάχους όσο ένας σπάγγος!Γλώσσα Λες και γιορτάζαμε του Αγίου Βαλεντίνου! Δεν υπήρχε περίπτωση να άφηνα την ευκαιρία ανεκμετάλλευτη, και βουρ στο δωμάτιο!!!
Φιλιά, χάδια, αγκαλιά, συνεννοήσιμη με απλά Ελληνικά, υπέροχα χείλη, στητό στήθος που χωρούσε στην παλάμη μου, σφιχτή σε όλο το κορμί της, σεβαστή γυμνή πίπα... με πέρασμα καπότας μόνο με το στόμα της για το μετά... μοσχοβολούσε Παράδεισο, δεν είχε το παραμικρό ίχνος τρίχας πάνω της, θεϊκή κωλοτρυπίδα για ατελείωτα γλειψίματα και σφυροκοπήματα, κραυγές τέρμα καυλωτικές (!!!)Κατσικογάμης στάση 69, στάση με αυτήν από πάνω και ανησυχούσα μη σπάσουμε κάνα κρεββάτι (και ποιος το πληρώνει μετάΕμμμμ)!!! Τι να σας πω άλλο; Ήταν μια τελειότητα που δεν ήθελα να τελειώσει ποτέ! Η κουκλάρα κοπελίτσα που όλοι θέλουμε να έχουμε! Μισή ώρα τη βγάλαμε εκεί μέσα, και μου φάνηκαν 10 λεπτά!!! Δεν τη χόρταινα με τίποτα!!!ΓλώσσαΚατσικογάμης

Για Νατάσσα ή Καρίνα πήγαινα... και στη Σάντρα (που πάει από άντρα σ' άντραΜεγάλο χαμόγελο) κατέληξα! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα ξανατιμηθεί!Προσκύνημα Τέτοιο ατελείωτο, νεανικό, καβλωτικό μωράκι δεν πρέπει να πηγαίνει χαμένο!
Γύρισε από άδεια απ' ότι είπε, και θα είναι εκεί για κάποιο καιρό ακόμα. Προσοχή στους μεγαλύτερους - είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη...Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Drake89
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, xr1sros, nik1410

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2018
πρεπει να είναι η συμπαθης σαντρα που εγραψα και εγω κριτικη σε άλλο μαγαζι. από π΄οτε θυμασαι το πρωκτικο 100? εγω το θυμαμαι 80 που με παζαρια σε καποιες πεφτει και 60.
...στην δε Αθήνα είναι 10-20 ευρω στο στανταρ πρόγραμμα της κοπελας σε φιλης και μεταξουργειο , οποτε αν καποιος θελει κωλο καλυτερα να παρει το τραινο και να παει Αθήνα. πιο φτηνα θα του βγει και θα απολαυσει κα το ταξιδι σαν μινι διακοπες πχ καποιο σκ.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1