Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364312
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Βάλια την είχα πάρει όταν ήταν στις αρχές της στα Κασσάνδρας. Είχα περάσει καλά μαζί της παρόλα αυτά δεν την είχα ξαναδοκιμάσει. Την είχα δει όμως κάποιες φορές σε τσάρκες μου, πέρσι στο Κάρολαιν που είχα πάρει την Αντζελίνα πρέπει να ήταν η τελευταία φορά. Τελικά πέρασα μαζί της πρόσφατα με απλό των 50 στο παρών στούντιο. Αφού έκανα μπάνιο και περίμενα περίπου πέντε λεπτά η Βάλια μπήκε στο δωμάτιο. Φορούσε μόνο ένα στρινγκ. Έχει ωραίο γυμνασμένο σώμα, παλιά δεν ήταν έτσι. Τα πόδια της και ο κώλος της πολύ σφιχτά. Ο σωματοτυπός νταρντανοειδής χωρίς έντονα θυληκές καμπύλες, αλλά εμένα μου αρέσει και αυτό. Όμορφο πρόσωπο, μαυρισμένη μάλλον από σολάριουμ. Το στήθος της είναι πειραγμένο αλλά όχι με άσχημο αποτέλεσμα. Τα μαλλιά της φυσικά και αρκετά μακριά. Δε φαντάζομαι να με θυμήθηκε από παλιά, μπορεί όμως να της φαινόμουν οικείος μιας και με είχε δει κάμποσες φορές τα τελευταία χρόνια στα σαλόνια της αλυσίδας. Ύστερα από σύντομη αναγνωριστική συνομιλία άρχισαν οι ερωτικές θωπείες στα όρθια. Τη γύρισα με πλάτη προς εμένα και άρχισα να τρίβω την σχεδόν καβλωμένη πούτσα μου στα κωλομέρια της. Συμμετείχε με προθυμία σε αυτό το προκαταρκτικό παιχνίδι. Μετά από λίγα λεπτά έσκυψε και μου έβαλε καθιστή το προφυλακτικό με το στόμα. Γονατιστή στο πάτωμα έγλυψε τον πούτσο μου με δεξιοτεχνία, τον έπαιρνε όλο μέσα εύκολα. Όταν ξάπλωσα με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει την πίπα, και της απάντησα καταφατικά. Συνέχισε το τσιμπούκι της με αργές αισθησιακές κινήσεις. Της είπα να γλύψει και τα αρχίδια και το έκανε πρόθυμα και πολύ καλά. Αρχίσαμε με αυτήν από πάνω, στάση που δεν τα καταφένω ιδιαίτερα καλά. Μετά την γάμησα σε ιεραποστολική στασή όπου δεν αρκέστηκε μόνο να δέχεται τις γαμικές μου ωθήσεις όπως κάνουν οι περισσότερες έκανε κίνηση με τη λεκάνη της να εντείνει τη διείσδυση! Γαμούσε τον πούτσο μου ιεραποστολικά! Κάμποσα προστυχόλογα ειπώθηκαν. Αλλαγή σε πισωκολλητό. Και εκεί στήθηκε καλά και γαμήθηκε δυνατά. Μου ’’ξέφυγαν’’ και κάποια κωλοσκάμπιλα, αυτή ζήτησε και άλλα. Δεν της χάλασα χατίρι. Κάπως έτσι μετά από λίγα λεπτά έχυσα. Μιλήσαμε λίγο μετά όπου διαπίστωσα ότι παρά την εντυπωσιακά καλή προφορά της, τα ελληνικά της είναι μέτρια σε συντακτικό, γραμματική και λεξιλόγιο. Θα επιστρέψω μάλλον να της κάνω ‘’μαθήματα’’.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βάλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, putaniaris89 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2018
Η Βάλια έκανε προκαταρκτικά; Εγλυψε αρχιδια; Είχε καλή συμμετοχή;
11 Μαΐου, 2018
ΝαιΜεγάλο χαμόγελο
12 Μαΐου, 2018
εντυπωση μου κανει,εμενα ηταν πολυ μετρια εμπειρια,κι ενω μ αρεσει σαν γυναικα δεν ξαναπηγα
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να πω ρε μάγκες, εγώ ότι έζησα έγραψα. Πέρασα πολύ καλά μαζί της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4