Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο συμβουλη εξεχοντος μελους του site επισκευτηκα την Αλινα.

Στο studio Eros δεν ειχα ξαναπαει και μου εκανε εντυπωση η...χωροταξια του.

Ο χωρος υποδοχης ειναι σε διαφορετικο οροφο απο τα δωματια.

Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αλινα.

Δεν θα μιλησω για την εμφανιση της, μπορειτε να την δειτε στις φωτογραφιες του studio. Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχει πολυ ωραια μπλε ματια που σε κοιτανε με ....νοημα.

Το δωματιο αρκετα ευρυχωρο και καθαρο.

Μετα απο λιγο ερχεται η Αλινα.

Αν και ηταν προς το τελος της βαρδιας (22:15 περιπου) ηταν πολυ ορεξατη και κεφατη.

ΟΛο ναζι με ρωταει "πως σε λενε μωρο μου?" - Της λεω το ονομα μου. Θα σε φαω μου λεει.

Στο κρεβατι δυναμιτης. Με αισθησιακο σπριπτιζακι εβγαλε το τιγρε συνολακι που φοραγε. Πολυ ωραιο γλυψιμο, χαδια σε ολο το σωμα χρησιμοποιωντας χερια ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ, τελεια πιπα.

Στο sex ακομα καλυτερα. Ουτε θυμαμαι ποσες στασεις αλλαξαμε.

Θα σταθω σε ενα "τετακε" που εκανε. Δηλαδη ενω ηταν απο πανω μου, εκανε στροφες πανω στον...περικλη και αλλαζε συνεχως γωνιες.

Ευτυχως λογω προηγουμενης καταθεσης αργησα να τελειωσω (ειχα ελθει προετοιμασμενος) αλλα η Αλινα εδειχνε να μην νοιαζεται καθολου ...που την καθυστερουσα.

Ισα - ισα μετα το τελος, πιασαμε κουβεντουλα,συνεχισε να ειναι τρυφερη με χαδακια και φιλακια και οταν ηλθε η ωρα να αποχωρησει με καλυνυχτησε με ενα φιλακι.



Κατεβαινοντας τις σκαλες για να φυγω, ακουω μεσα απο την κουρτινα την φωνη της : "Καληνυχτα...(το ονομα ου)"



Καληνυχτα Αλινακι, θα τα ξαναπουμε σιγουρα.....



Τι τα ηθελα και τα θυμηθηκα. Φουντωσα...

ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού