Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Απο Εδω & Περα Οι Κριτικες Μου Θα Αρχιζουν Παντα Με Τη Φραση )

Λοιπον Επειδη Ακουγα Πολυ Καιρο Για Κατερινα Με Μεγαλα Στηθη & Κατερινα Δεν Εβλεπα Μολις Ειδα Την Πληροφορια Οτι Θα Δουλεψει Πεμπτη 12.03. Τα Βολεψα Ολα Ετσι Ωστε Να Ειμαι Εκει Στην Αρχη Της Βαρδιας Της ! Ενα Απροοπτο Ομως Με Εκανε Να Καθυστερησω Για Μια Ωρα & Ετσι Βρεθηκα Στο Σαλονακι Να Περιμενω Την Κατερινα Βλεποντας Τσοντα Στην Τv & Πιπιλοντας Καραμελιτσες.Επειδη Ομως Το Κατερινακι Ειναι Πολυ Hot οι Κραυγουλες Της Με Τον Συναγωνιστη Που Ηταν Ηδη Στο Δωματιο Καλυπταν Την Ενταση Του Ραδιοφωνου Που Επαιζε Εκεινη Την Στιγμη & Αρχισα Να Φτιαχνομαι & Εγω Παρα Πολυ. Βγηκε Η Τσατσα Μου Ειπε Τα Προγραμματα & Για Κακη Μου Τυχη Ακουσε Τα Βογγητα & Ανεβασε Την Ενταση Στo Ραδιοφωνο Ψιλοξενεροντας Με ! Να Μη Λεω Πολλα Βγαινει Η Κατερινα (Για Περιγραφη & Φωτος Της Κοιταξτε Στο Forum) & Εχω Ηδη Αποφασισει Να Μπω Παιρνοντας Το Προγραμμα (Ισπανικη) Με 50 Euro. Ηρθε Στο Δωματιο Συστηθηκαμε & Αφου Μιλησαμε Για Λιγο (Ηταν Πολυ Πολυ Γλυκια) Αρχισαμε Τα Προκατακτικα...Παιδες Δεν Θα Πω Τιποτα Παρα Μονο Για Αυτο Το Υπεροχο Στηθος Που Με Τιποτα Δεν Ηθελα Να Το Αφησω Καθολου Απο Τα Χερια Μου, Την Γλωσσα Μου & Τον Π...τσο Μου Αναμεσα Του !!! Συνεχισε Με Πιπα Φερνοντας Μου Το Γατακι Της Στη Μουρη Μου & Εδω Μου Κανει Το ΚΟΛΠΟ !!! Σηκωνει Τα Δυο Της Ποδια Πανω Απο Το Κεφαλι Μου Τα Στηριζει Στον Τοιχο (Εγω Της Τα Κρατουσα Βοηθοντας Τη) & Ερχετε Σε Κατακορυφη Σταση Οπου Την Ανεβοκατεβαζω (Οσο Μπορω Βεβαια ) Με Το Στομα Της Να Ανεβοκατεβαινει & Αυτο Πανω Στο Π...τσο Μου !! Αυτο Ηταν Παιδες Τα Ειδα ΟΛΑ !!! (Η Αληθεια Ειναι Πως Τσιμπουκι Κατακορυφο Δεν Μου Εχουν Ξανακανει!) Συνεχισαμε Με Διαφορες Στασεις...Δεν Ειπε Οχι Σε Οτι & Αν Της Ζητησα Εκτος Απο Αυτα Που Εξαρχης Μου Ειπε Οτι Δεν Κανει...& Τελος Την Εβαλα Στα 4 (Η Αγαπημενη Μου Σταση) Οπου Με Λιγο Σφυροκοπημα & Χουφτωνοντας Παντα Αυτο Το Υπεροχο Στηθος Ηρθε & Η Καταθεση Σε Τρελους Ρυθμους !!! Κατερινακι Μια Ειχα Σε Αυτο Το Στουντιο (Δεν Θα Πω Ποια Νομιζω Η Ιδια Το Ξερει) Τωρα Εχω Δυο Αντε Να Δω Πως Θα Τα Βγαλω Περα !!

Φιλακιαααααα Πολλα & Παντου Κατερινακι Μου !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Screamer
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού