Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν έχω να γράψω πολλά,κάτι το ιδιαίτερο τέλος πάντων.Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο κατά τις 1 το βράδυ περίπου.Το βράδυ είναι όαση από τον κλασσικό έντονο μπουρδελοφωτισμό.Το σημείο είναι ακριβώς αυτό,καρφιτσωμένο στο χάρτι,κάτω από την Εγνατία.Το δεξί στούντιο λέγεται Studio Prive και το αριστερό Studio 69.Όχι ότι έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία.Μπήκα πρώτα στο Prive που ήτανε μια Ελληνίδα milf,ονομάτι Νανά.Στο 69 ήτανε μια επίσης Milf,Τζίνα από Τσεχία όπως ανέφερε η υπηρεσία.Βγήκε από το δωμάτιο γυμνόστηθη,μετρίου αναστήματος,καστανόξανθη γύρω στα 35-40 με καλούτσικο πίσω σύστημα.Μαλακία έκανα.Να πω την αλήθεια,ότι καθώς κατευθυνόμουν στα εν λόγω στούντιο έκανα μια απόπειρα να ενημερωθώ,η τελευταία κριτική είναι φέτος τον Φεβρουάριο και οι υπόλοιπες μέχρι το 16.Για να είναι η τελευταία κριτική αρνητική,μια από τα ίδια θα περάσω και γω.Η συγκεκριμένη κοπέλα όμως δεν είναι στις κριτικές και λέω ίσως είναι κάτι διαφορετικό.Λέω αφού ήρθα ως εδώ ας περάσω.Δίνω το 30αρι για απλό στην υπηρεσία και με καθοδηγεί στο δωμάτιο.Ελάχιστη αναμονή,μπαίνει μέσα ευδιάθετη και επικοινωνιακή ξαπλώνοντας στο πλάι μου.Προκαταρκτικά ίσα ίσα να σηκωθεί το εργαλείο.Αφού δεν έβαλε αμέσως τη καπότα κάτι είναι και αυτό.Πίπα για κανά λεπτό ίσα ίσα να λέει ότι έκανε.Πρώτη στάση από πάνω,να κουνιέται ίσα ίσα να λέει ότι πηδιέται Μαλακία.Το ανέλαβα εγώ έπειτα καρφώνοντάς την προς τα πάνω.Κάτι έγινε.Αλλάξαμε ιεραποστολικά,όπου με χάϊδευε για να τελειώσω γρήγορα και κει που πήγα τραβήχτηκα(και κακώς) και αλλάξαμε στα 4,με τη κλασσική στάση βατραχάκι για να μη μπαίνω σωστά.Εκεί που πήγα να αυξήσω το ρυθμό μου λέει σιγά Γαμήσου και τη γαμούσα σε φάση λες και είμαστε slow motion Κεφάλι σε τοίχο!.Όπως ήταν λογικό το εργαλείο έπεσε και πήγαμε στο χέρι.Αρχίζει κάπως βαριεστημένα να τον παίζει και λέω δεν θα τελειώσω ποτέ.Αφού δεν πήγαινε άλλο,πήρα τη σκυτάλη και με χάϊδευε,κλασσικά ίσα ίσα για να σκοτώσει τη βαρεμάρα της.Μετά από πολλά ζόρια το τέλος ήρθε...Με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν φυσικά δεν θα ξαναπεράσω.Τώρα για τα στούντιο ίσως


























Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BBabis, dimmits, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού