Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316138
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια παλια κριτικη αλλα πολυ καλη συμμετοχη απο μεριας της Μαρινας. Ειχα παει το μεσημερι στη γιαγια μου και στο γυρισμο λεω δεν σταματαω να περασω καλα με το απιστευτο μωρο... Μαρινα απο Σερβια (αν και δεν ειναι Μαλακία). Μεσημερακι ειχα παει γυρω στις 3 και δεν ειχε κινηση και ηταν μονο η Μαρινα στη βαρδια τη πρωινη.... Σκαω το πορτοκαλι παραβολο και βουρ μεσα στο δωματιο διπλα στη κουζινα οπου καθονται οι κοπελες. Μπαινω μεσα κανω ντουζ επειδη ειχε καυσωνα τοτε και το κλιματιστικο ηταν τερμα κρυο. Οκ μια χαρα ωραιο δωματιο με καλο κρεβατι ειχαν ενα πριν το οποιο ετριζε και με χαλαγε πολυ οταν Κατσικογάμης στα 4. Μετα απο 5 λεπτα μπαινει το μωρο μεσα φουλ ορεξη και εσκασε γλωσσοφιλο για αρχη μετα εκανε πολλα προκαταρτικα για να γινει ντουρο το εργαλειο ανεβηκε πανω μου και το ετριβε στο νινι της ακαποτο και μετα περασμα προφυλακτικου με το στομα σουπερ αισθηση..... Αρχισε μια ωραια υγρη και βαθια πιπα και το επαιρνε ολο μεσα στο στομα μονο λιγο δυσκολευτηκε γιατι στη αρχη ειπε πως ειναι το μεγαλυτερο εργαλειο και ειπε θα δουμε αν θα μπει μεσα της. Λεω καλα θα περασω ΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Καραμελωμα στα @@@@@ και μετα πρωτη σταση απο πανω, γαμιοταν σαν να μην υπηρχε αυριο σε αργους ρυθμους και σε γρηγορους μια στιγμη ειδε πως ημουν να ετοιμος να τελειωσω και σηκωνεται με πιανει και με ειπε σκισε τη μουναρα μου στα 4, επεσαν και σφαλιαρες ελαφρες στο κωλο της αλλα μου ειπε πιο δυνατα, εγιναν κοκκινα τα κωλομαγουλα, μπαινω μεσα της και θαυμαζω την υπεροχη θεα η κωλαρα στημενη στα 4 και εδωσε ρεστα η Μαρινα ναι και αλλα προστυχολογα και μετα απο 5 λεπτα δυνατο σφυροκοπημα τελειωσα μεσα της και με ειπε γεμισες την καποτα. Με ρωτησε ποτε ηταν τελευταια φορα που εκανα σεξ και της ειχα πει πριν μια μερα ακριβως. Απορισε ποσο ειχα μεσα και με ευχαριστησε και τα ειπαμε λιγακι μεχρι να ντυθω. Φοβερη γυναικα η Μαρινα και μακραν η καλυτερη απο εκει περα. Σε θεμα σερβις 10 και ομορφια παλι 10 δεν υπαρχει τιποτα κακο για τη συγκεκριμενη κοπελα. Μπραβο Μαρινα και εισαι στανταρακι μου. Χρονος που εμεινε στο δωματιο 25 λεπτα μιας και δεν ειχε κοσμο. Τιμα τα λεφτα και γι΄αυτο εχεις σταθερους πελατες κοριτσαρα. Με τρελαινει το ταττοο που εχει στη μεση της πιο κατω

Μαρινα εισαι τοπ και εισαι τζετ τζετ ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
ΜΣ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny87, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού