Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55854
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι Κυριακης αδεια η περιοχη και αφου εχω γυρισει σε καποια σπιτια και δεν εχω βρει καποια απο τις πρωτες επιλογες μου,καταληγω στη συμπαθητικη Βικτωρια την οποια ειχα γαμησει πριν 2,5 χρονια περιπου και ειχα περασει καλα.Ειναι ξανθια,ψηλη με μετριο βυζακι αλλα δυνατο της σημειο ειναι σιγουρα η αφρατη και τρυφερη κωλαρα της.Μετρια στη φατσα αλλα βγαζει μια γλυκύτητα και ευγενεια που σε κερδιζει απο το σαλονι ακομα.
50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Γδυθηκε και ξαπλωσε διπλα μου οπου αρχισα να τη χουφτωνω τα βυζια και απο πισω τον κωλο και αυτη μου επαιζε τον πουτσο.Καπως μαζεμενη ηταν στην αρχη της ειπα οτι εχουμε ξαναπερασει μαζι...την τραβηξα πανω μου και τη φιλουσα δυνατα στο λαιμο και απο πισω το δαχτυλο μου αρχισε να επεξεργαζεται τη σουφρα της.Της ζητησα να κατσει πανω στον πουτσο μου,ναι μεν ηρθε απο πανω αλλα δεν ηθελε πουτσοτριψιμο οποτε δεν εκατσε κανονικα.
Μετα την εστησα στα 4 και ορμηξα κατευθειαν στην κωλοτρυπιδα η οποια ηταν και ελαφρως αξυριστη αλλα εμενα μ'αρεσει Γλώσσα Την εγλειψα για ωρα με δυναμη και ηταν φοβερη η αισθηση να ειναι χωμενο το κεφαλι μου σ'αυτα τα πανεμορφα κωλομαγουλα.

Μετα την ξαπλωσα κανονικα και την εκανα ενα σπεσιαλ γλειφομουνι αλλα δεν αντεξε πολυ και με σταματησε σπρωχνωντας επιμονα το κεφαλι μου .
Η πιπα της ηταν καλη οχι ιδιατερα βαθια αλλα με καλο ρυθμο και πιεση στο πουτσοκεφαλο.Αρχιδια δεν εγλειψε.Μετα καναμε και λιγο 69 οπου απολαυσα και παλι τη σουφρα της.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε αργα αισθησιακα αλλα καπως το βαρυ κορμι της με ενοχλουσε οποτε την εστησα απο κατω και τη γαμησα για ωρα με ενδιαμεσα πεταχτα φιλια στα χειλη.Ωραια η αισθηση του μουνιου της αλλα η αυξημενη ενταση της μουσικης στο δωματιο που επαιζε ραδιο με κατι μαλακιες συγχρονα ελληνικα και ενδιαμεσα χρειαστηκε να ακουσω και τις διαφημισεις με αποσυντονισαν εντελως και καπου αλλου ταξιδευε το μυαλο μου...Αυτα δεν ταιριαζουν στο μπουρδελο,εγω προτιμω κατι ξενο και αισθησιακο τυπου Ερος Ραμαζοτι οταν κανω ερωτα και σιγουρα σε χαμηλοτερη ενταση.Της προτεινα να τη χυσω στο προσωπο αλλα αρνηθηκε και γελασε κιολας Χμμμ;...συνεχισα να τη γαμαω λιγο ακομα και την λεω να σε χυσω με πιπα και το δεχτηκε.Στηθηκε στα 4 με την κωλαρα στον καθρεφτη και μου εκανε πιπα με την καποτα ομως και την εχυσα στο στομα της.
Μετα λιγο χαμουρεμα ακομα αγκαλιτσες και φιλακια,τα ειπαμε και λιγο για ασχετα θεματα και αποχωρησε

Συμπερασμα...θεωρητικα η κοπελα δεν κανει τιποτα απο αυτα που με εξιταρουν εμενα και εμφανισιακα δεν ειναι κοντα στα δικα μου γουστα.Ομως ειναι προθυμη,καθεται πολυ ωρα,εχει καλο χαρακτηρα και θελει να φυγεις ευχαριστημενος και προσπαθει να το πετυχει στα πλαισια του προγραμματος που προσφερει εννοειται συν την κωλαρα της που δε μπορει να σε αφησει ασυγκινητο.Οποτε την κρινω θετικα και θεωρω οτι ειναι μια καλη επιλογη για την πρωινη βαρδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.346
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, maldi, crucifix και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2018
Στανταράκι από τα λίγα η Βικτώρια και είναι και στα δικά μου γούστα σε μένα Γλώσσα Η κωλοτρυπίδα της δεν υπάρχει καλύτερη λέμε Έρωτας
07 Ιουνίου, 2018
good girl
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2