Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824440
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερα το απογευμα δοκιμασα την Τατιανα μιας και μουχε μπει για τα καλα στο ματι εδω και καιρο.

Για την εμφανιση της δε θα πω πολλα απλα ειναι ενα μωρακι που δεν περνα απαρατηρητο και σε σωμα αλλα πολυ περισσοτερο και σε προσωπο.

Ευχάριστη, με χαμόγελο και πολύ χιούμορ μου εφτιαξε την διάθεση από την στιγμή που μπηκε στο δωματιο. Πολυ καθαρη και τρυφερη ξερει και με το παραπανω να κανει καλα τη δουλεια της ενω αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι και να της πεις-ζητησεις δε σου λεει ποτε οχι και στο κανει ευχαριστα. Της ζητησα αφου μου εκανε τα προκαταρκτικα της να με πιπωσει στο ορθιο πραγμα που εκτελεσε σωστα με τα χερια της να μου χαιδευουν τα ποδια αλλα και τα γεματα αρχιδια μου, μετα πισωκολλητα με αυτην στο κρεβατι και εμενα ορθιο να παταω στο πατωμα και καπου εκει εγινε και το αδειασμα, με εμενα να βλεπω και να χαιδευω το τουρλωτο της κωλαρακι και να την παιρνω ολο και πιο εντονα.

Μετα ντυθηκε με την ανεση της και μουπιασε λιγο την κουβεντα καθισμενη στο κρεβατι μιας και δεν υπηρχε και κανενας αλλος εκεινη την ωρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού