Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πάει για μασάζ το πρωί κι είχα κατακαυλώσει, θα βρισκόμουν μ έναν φίλο οπότε προτίμησα να πάω να παρκάρω και να πάω και στο στουντιάκι μου εκεί, να γλυτώσω το πάρκαρε-ξεπάρκαρε.
Μπήκα στο συγκεκριμένο μόνο,η υπηρεσία ευγενική και χαμογελαστή με καλωσόρισε, μ ενημέρωσε ότι η κοπέλα ήταν η Μιχαέλα, με ρώτησε αν την ήξερα και είπε πως είναι καλή και να περιμένω να την δω.
Στη συνέχεια μπήκε κι άλλος ένας συναγωνιστής και περιμέναμε.
Κατεβαίνει η κοπέλα από τον πάνω όροφο και σκύβει πρώτα να μιλήσει στο άλλο παιδι, ήταν απεναντι μου οπότε όπως έσκυψε αποφάσισα ότι θα περνούσα....είχε την Κωλαρα (με Κ κεφαλαίο).....
Ήρθε και σ εμένα, έσκυψε δίπλα μου, συστήθηκε, με χαϊδεψε και με παρότρυνε να μπω στο δωμάτιο να περάσω ωραία μαζί της. E μπήκα φυσικά.
Απλό επέλεξα, 50 Ευρώ το αντίτιμο.
Ο χώρος ζεστός (στους 28 το κλιματιστικό), με ντουζιέα,πετσέτα σφραγισμένη και σωστό φωτισμό. Στον τόιχο πλάι από το κρεββατι είχε καθρέφτη (από τον οποίο θα θάυμαζα τον Κώλο του μωρού αργότερα).
Η Μιχαέλα είναι μελαχρινή, πολύ ωραίο σώμα, με μεγάλο (πιθανόν ενισχυμένο) στήθος, χαμογελαστό προσωπάκι και δεκτική σε χάδια. Το πήγαμε σε GFE φάση με μία στάση μόνο σε ιεραποστολικό όπου και τελείωσα. Το χαμόγελο και η ευγένεια της είναι χαρακτηριστικά.
Θα σημειωσω (για τους φίλους συν-ποδολάγνους) ότι "έφαγα" λίγο πατουσάκια μιας κι ήταν πεντακάθαρα και όμορφα..
VFM στην κατηγορία της και θα ξαναπάω.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, doc_lin, be water

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2018
Το στήθος της Μιχαέλας είναι φυσικότατο κι όχι ενισχυμένο. Καπέλο
26 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks για την πληροφόρηση Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2