Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τιμημενοι συναγωνιστες, λατρεις του ωραιου φυλλου (και ενιοτε ασθενους...) καλησπερα.

Σημερα ξεκινησα αρκετα "φορτωμενος" και σε απορια σχετικα με το που θα καταληξω για να ξελαφρωσω.

Και για πρωτη φορα πηγα στο Studio στη Βουλιαγμενης 83, οπου και με πολλη χαρα διαπιστωσα οτι ηταν εκει η Κωνσταντινα.

Οχι η Κωνσταντινα απλα, αλλα τολμω να πω η κοπελα που με κανει και ξεχναω τα παντα αμεσως.

Ειναι ψηλη με μαυρα μαλια, εχει απιστευτα πανεμορφα στηθη, πολυ ομορφο προσωπο, και ειναι ακρως ερωτευσιμη.

Οσοι εχουν βρεθει μαζι της, εχουν ηδη γραψει τα καλυτερα, και με τη σειρα μου και εγω εγκρινω, συμφωνω, και επαυξανω !!!

Η κοπελα οριζει την ευγενεια, την καλοηθεια, την καθαροτητα, και το GFE. Ξερει παρα πολυ καλα να πως σε απογειωσει, δεν βιαζεται, και εισαι σιγουρος οτι βρισκεσαι με τη κοπελα σου. Με εκτοξευσε στα ουρανια και εδειξε χωρις καμια απολυτως προσποιηση οτι το χαιροτανε και η ιδια. Κατσαμε αμεσως μετα το τελος της "πραξης" και τα ειπαμε λιγακι. Η κοπελα απλα δεν παιζεται με τιποτα.

Κωνσταντινα αν διαβασεις αυτη τη κριτικη, θελω να σου πω οτι εισαι ενα πολυ σπουδαιο κοριτσι, και ειναι πραγματικα προνομιο για μενα το γεγονος οτι εστω και για τοσο λιγο, ειμαστε μαζι.

Να εισαι παντα καλα, και να κανεις κι' αλλους ευτυχισμενους.

Καληνυχτα κουκλα μου

Καληνυχτα κοσμε...



Παναγιωτης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού