Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Sex Studio 54397
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη επίσκεψη στην Λιλιανα την Ουκρανη το Σάββατοβραδο αφού στην πρώτη είχα περάσει πολύ καλά κ είπα να την ξανατιμησω!Μπαίνω δωμάτιο κ κάνω ντους.Σκαει μύτη η Λίλιανα κ έτσι όπως σκουπιζομουν με την πετσέτα μου χαϊδεύει την πλάτη απαλά με τα νύχια της κ ένα ρίγος διαπέρασε το κορμί μου!Αφήνω την πετσέτα κ της πιάνω τα κωλομέρια κ αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα στα όρθια!Αρχίζω κ τα κωλοσκαμπιλα στα οποία ήταν δεκτικη όπως κ στο μουνοδαχτυλιασμα!Ξαπλωνουμε στο κρεβάτι κ άρχισα να γλυφω τα βυζια της.Κωλοδαχτυλο δεν δέχεται όπως είπε ο Pacino.Αφου χόρτασα βυζογλυφαδα,με ξαπλώνει κ αρχίζει την περιποίηση ξεκινώντας από το στήθος κ κατέβαινε σιγά σιγά πιο χαμηλά.Εκει ξεκινάει ένα ωραίο αρχιδογλειψιμο κ το φτανε κοντά στην κωλοτρυπιδα.Αφου έκανε αρκετό καραμπαλινγκ άρχισε την πίπα γλυφοντας πιο πολύ τον πουτσοκεφαλο.Στην προτροπή μου να κάνει deepthroat έκανε δυο βυθίσματα.Αφου μου πέρασε το latex με το στόμα της ανέβηκε πάνω στον πουτσο μου κ γω της έβαζα τα δάχτυλα μου στο στόμα της που τα γλύφε αισθησιακά.Την γυρνάω σε reverse cowgirl κ αρχίζω τα κωλοσκαμπιλα.Τελευταια στάση την γυρνάω ιεραποστολικα με τα πόδια της σηκωμένα στους ώμους μου κ την σφυροκοπησα ώσπου έχυσα μέσα στην μουναρα της.Η Λίλιανα έφερε χαρτί,μου έβγαλε την κάποτα κ μου τον σκούπισε.Αν και δεν μιλάει αγγλικά ή ελληνικά εγώ προσωπικά δεν έχω θέμα κ πέρασα πολύ καλά μαζί της.Ευτυχισμενο το 2018 με υγεία κ καλές παλαμαριες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.765
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, ST@Lone και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2018
κολητε μην με πεις αλλη φορα τσουβαλοπνιχτη γιατι θα σου δειχνω την κριτικη αυτη------αααα και αν αιτηθεις να σβηστει απο τον αντμιν ,εγω την εχω αποθηκευσει και θα την κανω και φει-βολαν
02 Ιανουαρίου, 2018
Εσένα περιμέναμε ξημερώματα Κυριακής Στο σαλόνι?Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2