Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56954
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το πορνό-ένστικτο μου δούλεψε και πάλι υπέρ μου. Ψάχνοντας για κάποια νταρντάνα, έπεσα επάνω στην Έλενα! Ψηλή, με παραπανίσια κιλά, μεγάλο στήθος, και Κωλάρα! Επίσης πάρα πολύ όμορφη στο πρόσωπο. Δεν το σκέφτηκα πολύ και πέρασα με το απλό. Ερχόμενο το μωρό στο δωμάτιο παίξαμε λίγο και της είπα αν κάνει αυταρχικά και μου είπε πως ναι, και πως θα έπρεπε να το πάρω αφού το ήθελα. Της εξήγησα κάποια πράματα και πήγαμε στο κρεββάτι. Χαιδέματα μέχρι να μου σηκωθεί και έπειτα με σήκωσε για πίπα στο όρθιο. Έγλειψε λίγο με μια αισθησιακή πίπα, όχι όμως άριστη και ξάπλωσε (και λέω μέσα μου τι φάση; ξεπέτα;). Και τότε σήκωσε τα πόδια της και άρχισε μια ποδομαλακία για σεμινάριο. Από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει έβερ, το έχει τέρμα το κορίτσι και έχει και περιποιημένα πόδια. Μου έβαλε και δάχτυλο και επειδή θα έχυνα της είπα να γαμήσω. Πρόλαβα μονο ιεραποστολικό. Καθώς γαμούσα της έγλυφα τα πόδια και όταν τη ζήτησα να με χτυπήσει, ένιωσα πόσο βαρύ χέρι έχει. Πήγα να χύσω στα πόδια της, αλλά πραγματικά δεν πρόλαβα καθότι ήμουν πολύ καυλωμένος και τελείωσα πολύ γρήγορα. Σύντομα θα ξαναπάω από τον οίκο για να τη δοκιμάσω και στο αυταρχικό αφού νομίζω θα είναι από τις πιο τίμιες επιλογές στην Θεσσαλονίκη αυτή τη στιγμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
118
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού