Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πριν απο λιγο εκανα γυρα μυλο και ενω πρωτα πηγα στο βις 69 και γελασα με την καρδια μου που ζηταν και 40αρια για απλο και 60αρια με γυμνο επειδη τιους πηγε η ντεμεκ ρωσιαδα απο βουλγαρια βαλερια
και αν και μου αρεσε η βαλερια δεν μπηκα για το γαμωτο για να μην κανουν μαλακιες τα σκατομαγαζα

περασα 2-3 φορες απο ττης πετρουυ ερημιτη και η ιννα ηταν ολο στ δωματιο ομως την τριτη φορα ηταν μονη την ειδα κια περασα

ιννα 22 ετωβ ψαρακι στο χωδιο απο χαρκοβο ουκρανιας με φραντζα νταρντανα με κωλαρα φαρδυα για τα γουστα μου και μικρο ωυζακια αλλα πεντακαθαρη επιδερμιδα με 167 υψος και 5-6 κιλα πανω αλλα κωλαρα για οιασιμο χωρις ιχνος κυταριτιδας αλλα επαναλαμβανω φαρδυ κωλο

περασα μεσα με απλο -μπανακια και ηρθε κεφατο ευτυχως μιλησαε ρωσικα διοτι απο ελληνικα δεν ξερει ουτε το καλημερα αφου 10 μερες ειναι εδω

πιπα μετρια και πολυ γρηγορα ειδε οτι ειχα στηση και σκαρφαλωσε πανω μου με καλη κινηση
επειττα ιεραποστολικο -με ποδια στους ωμους και τελειωμα με πλαγιοπισθεν σταση
δεκτικη θα την ελεγα καλη τρυφερη και την συστηνω σε παικτες που τις θελουν 5 κιλακια παραπανω αλλα βεβαια ειναι και μονο 22 ετων

και η καθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε στην γλωσσα της κοπελας αφου πολλες διαβαζουν το μπου

перш ніж я зробив маленький круглий Крохмаль і в той час як я пішов в Vis ПЕРШИХ 69 і я сміявся з моїм серцем і попросити простий і 40aria 60aria з голим, тому що PHOTIOU пішов ntemek rosiada болгарської ВАЛЕРІЇ
і, хоча для валерій мені не сподобалося ніяких слив для мумії, щоб не зробити м'яку шиттомагу

Я проходив 2-3 рази від земельного музею і жінка була ще в кімнаті, але в третій раз це було єдине, що я пройшов

Інна 22 etov гольян в chodio з Харків Україна обв'язувальної дівчата з чубчиком kolara fardya на мій смак і мікро oyzakia, але чиста і чисту шкіру з висотою і 167 фунтів протягом 5-6, але kolara для oiasimo без слідів целюліту повторює WIDE попку

Я пройшов через прості заборони і прийшов до голови, радісно розмовляючи російською мовою, бо грек не знає доброти, оскільки тут десять днів

він був м'який і дуже швидко побачив, що я стояв і піднявся на мене з гарним приводом
задній плакат з плечовими ремінцями та від кінця до кінця
Я хотів би прощати з нею і рекомендувати його гравцям, які хочуть 5 кілограм вище, але, звичайно, це лише 22 роки

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Ίννα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.173
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, Jim25jim, antiosmuchachos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού