Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28478
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινησα λοιπον, ελπιζοντας να βρω το εν λογω ιδρυμα μετα απο καμποσες αποτυχημενες προσπαθειες. (Βοηθησε και φιλος απο το foroum) αφου εφτασα και παρκαρα στο παρκινγκ, το οποιο ειναι λιγο στριμοκωλο, μπηκα. Ευγενεστατη η κυρια της υποδοχης. Εμφανιστηκε η Μαιρη, που οπως λεει ο φιλος παρακατω, υστερει λιγο στην πασαρελα. Η Μαιρη ειναι θεαρα, ψηλη, με ωραιο στηθος, σωμα μοντελου, ο κωλος της ειναι διαστημικος, καμια διαφορα απο τις φωτογραφιες. Η φατσα της ωραια και εκφυλη. Δινω το 50αρι, παιρνω πετσετα και μπαινω. Αραζω στην στρογγυλη κρεβαταρα και περιμενω. Ακουω τα καβλοπαπουτσα και τσουπ η Μαιρη. Καθως γδυνοταν ψιλοεχασα τα λογικα μου. Με ξεκιναει με γλωσσοφιλα, οχι πολυ βαθια, μου τραβαει το εσωρουχο και με αρχιζει απαλα στην πιπα και στην περιποιηση των περιχωρων. Την πιπα την κανει με συστημα, ξεκινωντας χαλαρα. Ενω αφιερωνει και αρκετο χρονο. Με συνεχιζει πιπα και με προφυλακτικο και μετα ανεβαινει απο πανω. Ωραια,συμμετοχικη, αφου κουραστηκε, αραξε πανω μου και την καθοδηγησα εγω. Μετα την πηρα στα 4. Ειναι λιγο πηγαδι, αλλα μονο που βλεπεις αυτη την κωλαρα, και αυτη την πλατη αεροδρομια φτιαχνεσαι. Γυρναει βγαζει προφυλακτικο και κλιμακωτα ανεβαζει ενταση. Εκει που ειμαι ετοιμος, βαζει και δοντια, που γενικα δεν τρελαινομαι, αλλα με εχει καβλωσει τοσο, που περιεργως καραγουσταρω. Της λεω "που?". "Που θες μου λεει".της λεω "στομα" γιατι πραγματικα δεν προλαβαινα να τελειωσω και πουθενα αλλου. Συνεχιζει με τρελα, και τελειωνω στο στομα της, ενω αυτη συνεχιζει, ριχνοντας ενταση. Μπορω να πω πως δεν ειχα δυναμη να σηκωθω μετα. Εφτυσε τα προιοντα της ερωτικης μας πραξης, μου ειπε καλες γιορτες και εφυγε τσακα τσακα. Εκανα το ντουσακι μου κι εφυγα κι εγω. Η κοπελα ειναι θεαρα και εξαιρετικη επαγγελματιας, και οταν ξανακατεβει πατρα εννοειται οτι θα ξανα παω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
126
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΜrKavlopoulos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού