Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330549
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου έλειψε η αίσθηση απο μια λεπτή κορασίδα να γαμήσω και στο μυαλό μου ήρθε αυτόματα η Μιχαέλα που καιρό ζαχαρώνω.
Μονόδρομος η επίσκεψη στο στούντιο που δούλευε χθές.
Μαζί τής στο στούντιο ήταν μια ψιλοαδιαφορη για τα γούστα μου που παρουσιάστηκε πρώτη απο την υπηρεσία. Σημείωση η υπηρεσία ηταν παρά πολύ ευγενική σε αντίθεση με μια αλλη φορά που επισκέφθηκα το στουντιακι αυτο.
Η Μιχαέλα βγήκε με ενα μπλέ γυαλιστερό κορμάκι που την κολάκευε πάρα πολύ θα έλεγα.
Η κοπέλα ειναι απο κοντά οπως και στις φωτογραφίες, ξανθιά με λεπτό ίσιο κορμί πολύ όμορφο. Στο πρόσωπο είναι λίγο πιο τραχύ απο οτι φαντασιωνομουν πριν τη δω απο κοντά. Όμορφη ειναι σε καθε περίπτωση απλα τη περίμενα γλυκούλα χωρίς κάποιο συγκεκριμένο λογο.
Πέρασα με απλό πρόγραμμα 50 ευρώ και ανέβηκα τις σκάλες στο μικρό συμπαθητικό δωμάτιο με αίσθηση σοφίτας. Η καθαριότητα και πετσέτες και τα λοιπά ολα κομπλέ.
Η Μιχάελα ήρθε στο δωμάτιο με καλή διάθεση και οσο μιλάγαμε, στα ελληνικά που τα μιλάει αρκετά καλα, μου βγήκε η γλυκύτητα που μου έλειψε απο τη πρώτη οπτική επαφή που είχαμε στο σαλόνι. Είναι γλυκιά και σοβαρή κοπέλα με τρόπους και ευγένεια. Πολυ συμπαθητικό κορίτσι..
Στα του αγώνα, εκτός του οτι μέσα στο κορμάκι έκρυβε πανέμορφα βυζιά για Όσκαρ, είναι δεκτική και υπάκουη.
Θέλει να σε κάνει να νιώσεις όμορφα και αφού καταλάβει τι ζητάς στο σεξ προσαρμόζεται ανάλογα.
Μου άρεσε το γαμισακι της σε ρυθμούς GFE με μικρά αισθησιακά φιλάκια. Στη πίπα προσπαθεί να τον πάρει ολο στο στόμα και γενικά δεν είναι το δυνατότερο σημείο της αλλα το προσπαθεί. Στησίματα πολύ καλα σε όλες τις στάσεις και ιδιαίτερα στα τέσσερα που το διασκεδάζει.
Έμεινα πολύ ευχαριστημένος με την απόδοση της και με την αίσθηση που αποκόμισα καθώς έφευγα, ανακουφισμένος και ήρεμος, για το σπίτι.
Πάρκινγκ έτυχε να βρω έξω απο το μαγαζί που εχει κίνηση και πρέπει να ειναι ασφαλές. Για αργά τη νύχτα που κλείνει το Μικέλ στη γωνία δε γνωρίζω. Καθαριότητα σε πολύ καλά επίπεδα και τα πάντα στο χώρο όπως πρέπει. Κουραστικό μόνο να ανεβαίνεις σκάλες Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, Invisible Man, dinos34 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού