Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825118
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον Παιδες Ηρθε Η Ωρα Να Διηγηθω & Εγω Τις Εντυπωσεις Μου Για Την Τζενη. Καταρχην Να Πω Οτι Ειχα Πολλα Χρονια Να Επισκεφτω Τετοιου Ειδους Χωρους...Διαβαζοντας Ομως Κρητικες Γι'Αυτο Το Απιστευτο Μωρο Ενεδωσα & Την Επισκεφτηκα ! Λοιπον Η Τζενη Σε Κερδιζει Με Το Που Θα Μπεις Στο Χωρο...Οταν Δε Περασεις Στα Ενδωτερα Εκει Πια Σε Αφηνει Αναυδο ! Δεν Ξερω...Αλλα Δεν Πρεπει Να Υπαρχει Αλλη Κοπελα Που Να Σε Κανει Να Νιωθεις Τοσο Ανετα !Για Την Εμφανιση Της Δεν Θα Μιλησω Γιατι Ειναι Κατι Το Υποκειμενικο (Εμενα Μου Αρεσε & Με Το Παραπανω)Για Να Μην Κουραζω Θα Πω Οτι Τα Χαδια Της Ηταν Συνεχομενα...Το Γλυψιμο Της Φοβερο (Τοσο Που Καποια Στιγμη Με Τρελανε Τοσο Πολυ Που Αρχισα & Εγω Να Τη Γλυφω Με Τρελα Παντου) Συνεχισαμε Με Ιεραποστολικο Για Λιγο (Που Αν & Δεν Τη Βρισκω & Ιδιαιτερα Κοντεψα Να Τελειωσω) & Τελος Στα Τεσσερα Σε Τρελο Ρυθμο Με Εστειλε Στον Παραδεισο ! ! ! ! ! Με Μια Λεξη Α - Π - Ι - Σ - Τ - Ε - Υ - Τ - Η ! ! ! ! !

Οποτε Οπως Ισως Καταλαβατε Προσθεθηκα & Εγω Στη Λιστα Των Θαυμαστων Της Που Θα Την Επισκεπτονται Οσο Πιο Συχνα Γινετε !!!

Στα Συν Η Ευγενεια (Της Τσατσας) & Η Καθαριοτητα Του Χωρου Στο Μεγιστο !

Στο Παρκινγκ Η Βαθμολογια Μου Δεν Ειναι Αντικειμενικη Διοτι Δεν Το Χρειαστηκα !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Screamer
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού