Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403880
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω μια προτίμηση στα στουντιοκοριτσα λογο που οι εξετασεις τους αναρτώνται ιντερνετικα αλλα και του οτι προσαρμωζεις απόλυτα το προγραμμα σου . Γενικότερα εχω μια τάση να προτιμώ κοπέλες που ΔΕΝ κανουν προκτικο και ΔΕΝ κανουν τελείωμα στο στόμα . Επισκέφθηκα την βάρβαρα μια και μετα την πρόσφατη επίσκεψη η εμπειρία μαζι της ηταν εξερετικη και για αλλη μια φορα δικαιώθηκα για την επιλογή μου . Χωρις να βιάζεται με καραμελομα στις βρεσκοξυρισμενες μπάλες μου . Στα τέσσερα υπαρχει μια δυσκολία να φτάσεις το στηθος λογο υψους ομως στο ιεραποστολικό σε κυκλώνει μεν τις ποδάρες τις και εκει κατέθεσα . Το άρωμα της γέμισε το χωρο και έχει μείνει εντονα στη μύτη μου . Περπατώντας το μύρισα λιγο πριν μπω στο σπίτι οποτε και εγραψα αμεςως . Κοκοσανελ αρωμα βάρβαρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
paulospaulos
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
968
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, netprowler, GAMALILEOS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
Εύγε κ πάλι αγαπητέ.Μονο μία μικρή επισήμανση:δεν θα ορκιζομουν για την πλήρη εγκυροτητα των αναρτωμενων εξετάσεων των κοριτσιών.Με εκτίμηση κ να γαμας πάντα καλαΜατάκι
24 Νοεμβρίου, 2017
Το να φεύγεις απο studio και να μυρίζεις άρωμα, δεν είναι και πολύ ασφαλές. Υπάρχουν και παντρεμένοι πελάτες.....
24 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έγραψα ότι έμεινε πάνω μου . Έμεινε στη μνήμη μου .οταν το μυρίζω τη θυμαμαι . Κοκο Σανέλ ματμαζελ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3