Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 64 10
Sex Studio 108123
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεπω σε ενα γνωστο μπουρδελιαρικο σιτε την Αφροδιτη (Ελληνιδα)και δεν ξερω γιατι, αλλα ηθελα να την γνωρισω. Το προβλημα ηταν οτι στις φωτογραφειες φαινοταν Σλαβικο μωρο. Παιρνω τηλεφωνο την τσατσα και μου λει οτι η κοπελα ειναι πραγματι Ελληνιδα. Παω λοιπον στη Ιπποκρατους και ζηταω απο την τσατσα να την γνωρισω πρωτα. Βγαινει εξω η Αφροδιτη και τι να δω. Μια νταρντανογυναικαρα, κουκλαρα,ξανθια, ομορφη, με ωραια ποδια, φυσικα βυζια, και με πολυ ωραιο σωμα, αλλα καμια σχεση με τις φωτο. Μου λει η τσατσα οτι το προγραμμα ειναι 150 για μια μονο εκτονωση. Της λεω της τσατσας οτι ελευθερο στοματικο δεν θελω, ουτε σταση 69, γιατι δεν γλυφω νουνι τανας. Δωσε μου μια εκπτωση και θα την παρω. Επεμενε ομως η τσατσα, και μετα που ειδα την Αφροδιτη ειχα μεγαλες καυλες.



Παμε λοιπον στο δωματιο, και αρχιζει ενας ωραιος πολεμος. Η Αφροδιτη βγαζει κατι ωραια στητα βυζια και αρχιζει τα γλυψηματα και τριψηματα. Ωχ αμαν λεω θα καλοπερασω τωρα. Της δινω ενα προφυλακτικο που εφερα μαζι μου, και της λεω κοριτσι μου δειξε μου τον παραδεισο. Ξεκιναει η Αφροδιτη με κατι βαθιες πιπες και γλυψηματα, και πριν το καταλβω της λεω "μπαστα" κουκλαρα μου γιατι η τσατσα μονο μια εκτονωση μου δινη, και δεν θελω να τα χασω τοσο γρηγορα. Το αλλο στοματικο στη Πραγα μου στοιχισε μια περιουσια. Ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζει το καβαλημα, και τι καβαλημα, πανω, κατω, δεξια, αριστερα, εχασα τον μπουσουλα. Σκυβει για λιγο συναισθημα και της ψυθηριζω στο αυτι "μην βιαζεσαι, τα θελω ολα κουκλαρα μου". "Γλυκουλη μου" μου λει "θα τα παρης ολα". Γυριζει λοιπον στα 4 και αρχιζει μια φροντιστηριακη εισαγωγη με βιαια σπρωξιματα. Τωρα μου λει που εισαι ετοιμος θα παρης και κωλι γλυκουλη μου. Τι θεα ηταν αυτη, μια νταρτνανογυναικαρα στα 4 και να σου λει παρε με. Να μην πολυλογω της τα εδωσα ολα για να ανακουφιστη και η τσατσα γιατι πλησιαζαμε 45λεπτο.



Πριν φυγω μου λει "αυριο εχω ρεπο, αλλα την Πεμπτη δουλευω στη Τριγετα. Ελα να με βρης γλυκουλη μου".

Τι να πω στην νταρντανοκουκλαρα μου. Για μενα η Αφροδιτη ειναι ολα τα λεφτα.



Κουκλαρα μου σε περμενω, ξερης που.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού