Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316393
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στην παρέα!!! Μόλις επέστρεψα απο Μελεντίας 50.. 3η ή 4η φορά περνάω με το απίστευτο μωρό που ακούει στο όνομα Τζέσικα (Εργάζεται ΚΑΙ στο Συγγρού 232). Ό, τι κ να πω είναι λίγο!! Τι όμορφο ναζιάρικο κορίτσι είναι αυτό!; Γυμνασμένο, προσεγμένο απο την κορφή ως τα νύχια, πάντα με το χαμόγελο στα χείλη κ το καλύτερο: Μοσχοβολάει! Στο σεξ, είναι πολλή καλή, δεκτική, υπομονετική και κοιτάει πως να ευχαριστήσει τον πελάτη (την ιδρώνει την φανέλα)!! Έχει γίνει πλέον στανταράκι μου!!!!

ΥΓ: Μακάρι να μπορούσα στην εμφάνιση κ σχέση απόδοσης/τιμής να βάλω περισσότερη βαθμολογία (9 κ 9 αντίστοιχα, πέρασα ΠΟΛΥ καλά)!! Επίσης η τσατσά ήταν άψογη!! Πολλή φιλική κ ΔΕ χτυπά πόρτες!!
10 έβαλα στο πάρκινγκ γιατι πήγα ποδαράτος!!

Καλά βόλια!!!! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
199
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, spirtoulis(2), Dirty69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2017
Φίλε η κριτική σου είναι για γέλια,πιο πολύ διαφήμιση κάνει πάρα κριτική,παίζει να σε λένε Τζέσικα και να ευλογεις τα γένια σου
01 Νοεμβρίου, 2017
"η κριτική σου είναι για γέλια"
Συγνώμη, δεν έχω πάει σε σχολή για να μάθω πως συντάσσουν μπουρδελο-κριτική...
Επίσης, Αμα δεις και άλλες κριτικές μου θα διαπιστώσεις ΑΝ κανω προμο ή όχι!!!!
Τι έχετε πάθει ορισμένοι!; Κράζετε όταν περνάμε καλα κ ΔΕ το λέμε, άλλά όταν γράφουμε την άποψή μας, μας την λέτε κ απο πάνω!;
01 Νοεμβρίου, 2017
Έχω σταματήσει εδώ και καιρό να πηγαίνω στην αλυσίδα αυτή, υπερεσιες της πλάκας κ όλα στο τέταρτο, μετά αρχίζουν κ τρεμοπαιζουν τα φώτα κ να αυξομειώνεται η ένταση της μουσικής. Μπαρκο στην αλυσίδα.
02 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισχυει....Λύπη δυστηχως για 50αρικο αυτά που παιρνεις (χρονο . υπηρεσίες ) είναι τιποτα
από εμφανιση κοριτσιων παλι και χωρου είναι οκ..ΣπασίκλαςΣπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4