Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351767
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το στούντιο καθαρό και ευγενικός ο κόσμος. Κανένα παράπονο γενικά. Ήρθε η Έμιλυ στο σαλόνι. Ψηλή κοπέλα γύρω στο 1,74. Με τα τακούνια ήταν πάνω από 1,80. Αρκετά λεπτή, θα προτιμούσα να έχει περισσότερο λίπος στον κώλο της και στο στήθος αλλά αυτά είναι γούστα. Αν θυμάμαι σωστά μου είπε πως είναι μισή Ελληνίδα μισή Βραζιλιάνα. Το πρόσωπό της νορμαλ, καθημερινό. Δεν θέλω να βάλω βαθμολογία γιατί μπορεί να είναι υποκειμενική. Περιποιημένα άκρα αν και μεγάλα σε μέγεθος που δε με τρελαίνει αυτό σε γυναίκα.

Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή γενικά ευδιάθετη. Μιλήσαμε για λίγο και μετά άρχισε να γδύνεται μόνη της αν και θα προτιμούσα να τη γδύσω εγώ. Υπήρχε συμμετοχή στο κρεββάτι με μικρή πρωτοβουλία από μέρους της. Νορμάλ πίπα. Ό,τι στάση ήθελα την έκανε αμέσως. Ευδιάθετη από την αρχή μέχρι το τέλος. Σε γενικές γραμμές δε μπορώ να πω κάτι κακό αλλά δε μπορώ να πω και κάτι που με ενθουσίασε. Έχει τύχει να φύγω από στούντιο πολύ ευδιάθετος, αλλά από το συγκεκριμένο έφυγα με μία νορμάλ διάθεση. Μπορεί να μην υπήρχε χημεία, μπορεί να μη με τρέλανε επειδή γενικά μου αρέσουν οι κοντές ή οι πολύ καυλιάρες. Δεν είμαι σίγουρος. Φαντάζομαι για να υπάρχουν τόσες καλές κριτικές η κοπέλα είναι γενικά μια θετική παρουσία στο χώρο. Αυτά σε γενικές γραμμές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2027
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, mad_max, anestis_38

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού