Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταρχην ειχα παει στο Γκαζι για να επισκεφτω την παλια μου φιλη την γνωστη μας σε ολους την Πενυ που εργαζοταν συμφωνα με το προγραμμα στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 80. Αφου επισκεφτηκα το στουντιο ο τσατσος με ενημερωσε οτι ειχε συμβει ενα τροχαιο με το αυτομικηντο της Πενυ και οτι δεν μπορουσε να ερθει στην βαρδια της δηλαδη στην εργασια της και ηρθε αλλη κοπελα με το ονομα Αλεξανδρα. Επειτα απο αυτην την απογοητευση ειπα να επισκεφτω την νεα μου φιλη την Ναταλυ με τις μεγαλες τις βυζαρες της στο στουντιο Κασσανδρα 3 αλλα με ενημερωσε μια αλλη κοπελα που ηταν εκει στο στουντιο αυτο την στιγμη που μπηκα στο σαλονι οτι εχει γινει αλλαγη στις βαρδιες και οτι η Ναταλυ εργαζεται πια πρωι και μεσημερι.Η Κοπελα που βρισκοταν εκεινη την στιγμη ηταν η Λαουρα αλλα δεν μου αρεσε και δεν μου γεμιζε το ματι την εκοψα για ξεπετα. Επειτα πηρα την γεναια αποφαση λεω να επισκεφτω ξανα την Μαρκελα ειπα να της δωσω αλλη μια δευτερη ευκαιρια . Στο προηγουμενο ραντεβου μας στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 92Α δεν μου εκανε καλο σερβις αλλα μετριο. Ετσι λοιπον την επισκεφτηκα στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 92 και ειπα να περασω. Παλι τα ιδια μετριο σερβις και ηθελε γρηγορα να τελειωσει το κοριτσι . Ας ξεκινησουμε τη καναμε στο δωματιο. Εγλυψα τα βυζακια της αλλα γλυφωμουνι δεν με αφησε να κανω. Επειτα φορεσαι το στραπον της της εκανα βαθυ τσιμπουκι εφτασα μεχρι τα @@ του στραπον , εγλυψα τα @@ του στραπον. Επειτα της ζητησα να με παρει απο πισω στα τεσσερα. Οντως το κοριτσι γαμουσε τελεια χωρις να με πονεσει. Επειτα της ζητησα να με γλυψει στο λαιμο και να μου δωσει και μερικιες δυνατες δαγκωνιες στο λαιμο γιατι μου αρεσει παρα πολυ να νιωθω την γυναικα να με τρωει τρελαινομε μονο που το σκεφτομαι την ωρα που πηγαινα να τελειωσω απο την μαλακια που βαραγα και συγχρωνως να με γλυφει και να με δαγκωνει στον λαιμο η Μαρκελα ηρθε ο τσατσος και χτυπησε την πορτα με αποτελεσμα να με κοψει την ωρα που εφτανα στο οργασμο.

Για την επισκεψη πληρωσα 80 ευρω. Το δωματιο δεν ηταν και τοσο καθαρο να μην πω γενικα ολο το στουντιο. Να εχετε υποψη σας το δωματιο που βρισκεται πισω απο το δωματιο του τσατου και της κοπελας εχει προβλημα το ντουζ. Δηλαδη θελω να πω οτι το νερο δεν εχει καθολου πιεση για να πλυθεις στη ντουζιερα. Καθαρη πετσετα ειχα σε μια συσκευασμενη σακουλα. Αλλα παντοφλες ουτε για αστειο δεν υπηρχαν καθολου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού