Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824901
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εγω ειμαι καινουριος στο site σχετικα και δεν αργησα να επισκεφτω το εν λογω κτιριο για το οποιο εχουν γραφτει πολυ καλες κριτικες συν οτι ειναι κοντα...ξεκιναω λοιπον κατα τις 11.30 βραδυ και κατεβαινω εχοντας δει τις φωτο της τζενης και πολυ κα#####νος...Η υποδοχη αρκετα ευγενικη μπορω να πω και μου εκανε εντυπωση.ενα 2λεπτο μετα βγαινει η τζενη...ειλικρινα,μπορει να με βρισουν μερικοι,αλλα δεν μου εκανε τοση εντυπωση απο κοντα οσο στις φωτο,ιδιαιτερα στο προσωπο γι'αυτο και το 7,οσο για το σωμα το χει η κοπελα...κατι βυζους απιστευτους,κωλι θεικο και πιασαρικο...διαλεγω 69 και μπαινω...μεχρι να γδυθω μπαινει και η τζενη...χαδακια,φιλακια στην αρχη,γινομαι τουρμπο και μπαινει ο σκουφος...και αρχιζει το 69...ε,λοιπον ηταν η πρωτη φορα που πηγα να τελειωσω τοσο γρηγορα,ευτυχως κρατηθηκα και το καταλαβε και μου εδωσε ενα 2λεπτο κενο.ξαναξεκινησαμε ανεβαινοντας πανω μου...τη σφυροκοπουσα ανελεητα μεχρι που την γυρισα πισωκολλητο και αντε παλι τα ιδια...και εκει επεσε το τειχος...ενα συν της κοπελας δεν βιαζοταν να φυγει μετα αλλα εκατσε με χαιδευε,μιλαγαμε και μετα εφυγε...μπορω να πω οτι περασα πολυ καλα και σιγουρα θα ξαναπαω αλλα για αλλη αυτη τη φορα,μαλλον το τατιανακι το ελληνακι...μου αρεσει η ποικιλια,τι να κανω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού