Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327186
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελευταια μερα του καλοκαιριου σημερα και βρηκα μια ευκαιρια να κατεβω στα μπουρδελα χωρις πολυ χρονο στη διαθεση μου και με μηδενικα διαθεση να γυρναω απο δω και απο κει πηγα στις βιλλες στο ρεντ λαιτ ειδα τη Βαλερια ενταξει με το φως που ειχε μου φανηκε ωραιο γκομενακι μου λεει και η τσατσα βγαζει γουστα και δεν βιαζεται οποτε ειπα να περασω. Καθοτι εψαχνα αρκετες μερες κατι καλο να γαμησω χωρις επιτυχια ειπα να καταθεσω εδω κατι παραπανω και πηρα το ελευθερο στοματικο. Ερχεται λοιπον η Βαλερια μπανει μεσα και σηκωνομαι να παιξουμε λιγο στα ορθια ...δεν προλαβα πηγε σφαιρα στο κρεβατι και ξεντυθηκε. Ωραιο σωμα με συμπαθητικα βυζακια καλιγραμμα ποδια και ωραιο κωλαρακι. Πρεπει να εχει πατησει τα 30 και το προσωπο ειναι σπασμενο, ξανθο μαλλι με τρεσσα που μονο απο μακρια ειναι ωραιο, διαφορα διασπαρτα τατου ψιλοαδιαφορα. Στο ζουμι τωρα αφου χαιδεψα λιγο εκει στα ξαπλωτα ξεκιναει να μου τον πιανει και να ετοιμαζεται για πιπα. Φανηκε απο την αρχη οτι η κοπελα δεν το εχει, αφου τραβαει κανα δυο τζουρες ισα ισα το κεφαλακι μου λεει να βαλω προφυλακτικο? Οχι λεω συνεχισε. Δεν πιστευω να χυσεις μου λεει τι να χυσω ακομα δεν ειχε σηκωθει καλα καλα Τελοσπαντων λεω πιο βαθια το πας? οχι Μπαλακια γλυφεις? οχι. Επειδη εβλεπα να παεφτει η σημαια της λεω βαλε προφυλακτικο να ξεκινησουμε να τελειωνουμε. Το τζελ ειχε μπει με το κιλο την πηδηξα σε κανα δυο στασεις και εχυσα ...παλι καλα. Γενικα εχει καλο σωμα και στα στησιματα φαινονται ωραια τα ποδια το στηθος και ο κωλος της αλλα δεν το εχει το αθλημα ειναι στα ορια του κομοδινου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, kostkast, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού