Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155495
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είδα στο σαλόνι και έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Πιπίνι 22-23 χρονών που άνετα θα πόζαρε για μοντέλο εσωρούχων ή fitness, φώτο ακριβέστατες.
Τώρα, πριν γράψω για τις υπηρεσίες της, ας ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα.
Στο πληρωμένο σεξ άλλες φορές πάμε για να βγάλουμε «γούστα» κι άλλες για να χαρούμε μια πολύ όμορφη γυναίκα, που οι περισσότεροι εξ ημών τυχεροί είμαστε αν καταφέρουμε να έχουμε έστω και μια φορά στην «πολιτική» μας ζωή.
Η Σάρα ανήκει στη δεύτερη κατηγορία.
Κάνει ένα στουντιακό πρόγραμμα με ηρεμία και σεβασμό στον πελάτη είναι ευγενική, υπομονετική, συνεργάσιμη, προσπαθεί να σπάσει τον πάγο με ψιλοκουβεντούλα αλλά ως εκεί.
Προκαταρκτικά με κάποια χαϊδέματα ΑΛΛΑ ,τύποι μου, τέτοιες γυναίκες δε χρειάζονται να κάνουν πολλά για να σε «φτιάξουν». Η Σάρα είναι ένα θεσπέσιο πλάσμα, που δε χορταίνεις να αγγίζεις και να απολαμβάνεις. Απαλό δέρμα, αντικειμενικά όμορφο πρόσωπο, ένα από τα καλύτερά κορμιά που κυκλοφορούν.
Το στοματικό της μέτριο, χαϊδεύει @ίδια χωρίς καλαμπαλίκινγκ, φιλιά δε δίνει,
παίρνει καλές στάσεις, το νινάκι έχει πολύ καλή αίσθηση, δε βιάζεται, είχα ένα πολύ δυνατό τελείωμα στο ιεραποστολικό ενώ εκείνη μου χάϊδευε απαλά την πλάτη.
Μια ήρεμη συνεδρία με μια κουκλάρα που παρόλο δεν έπιασε κάποιο κατακόρυφο, έφυγα πραγματικά ανανεωμένος.
Στούντιο καθαρό, τσατσά ευγενική, πετσέτα και παντόφλες σε σφραγισμένο σακουλάκι, πρόγραμμα των 60 ευρώ με ισπανικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, iuakoya και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2020
Αν θυμάμαι καλά ήταν το κάτι άλλο η συγκεκριμένη !
Νομίζω ότι πέρσι είχε κάνει κάτι εμφανίσεις στην αλυσίδα Μελαντίας , Σ232 , Κ5 κλπ...
Όμως είχε χάσει αυτή την φρεσκαδούρα...

Όλα αυτά βέβαια αν πράγματι μιλώ για την ίδια κοπέλα...
Είχε ξεκινήσει από το Κ3 παρακαλώ...
...ακόμα έχω τα GIF's της τα οποία , καμιά φορά, κοιτώ σαν χαζός Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1