Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Χριστινα την σταμπαρα απο το σαιτ, οι φωτογραφιες τις σε προκαλουν, οπως προκαλεσαν και εμενα, στο σαλονακι βρεθηκα να καθομαι να την περιμενω, οταν την ειδα, κοντοσταθηκα, σαν εμφανηση εχει μερικες ατελειες, προμιλφακι θα ελεγα, μαυρο μαλι ισιο, ψιλο μωρο πανω στα τακουνια της, ηρθε στο υψος μου χωρις αυτα, αρα την πληρωσα 40€ και βρεθηκα μεσα στο δωματιο. Η Χριστινα δεν μου αφησε καθολου χρονο και ηρθε ποιανοντας με στα πρασα να σκουπιζομαι μολις ειχα βγει απο το ντους. Οσο σκουπιζα το θεικο κορμι.!! μου ποιασαμαε συζητηση, στα σπαστα Αγγλικα, μιας και ειναι φρεσκια στην Ελλαδα και δεν τα μιλαει, απο Ουκρανια μερια και λεει εχει δουλευει πριν Χαλκιδικη, αγνωστο που, και τωρα ηρθε εδω για να μηνει, ποιος ξερει.?? Σαν σωματακι εχει σουπερ, με κιλακια ισα ισα σε προ-μπαστυ, βυζακι μεσαιο πεταχτο απαλο, στο κρεβατι πριν το γαμισι, επαιξε λιγο μαζι μου ισα ισα να με κανει ντουρο, η πιπα της διαρκειας, την αφησα να δω ποτε θα τελειωσει. Μια αμηχανια να πω την εβγαζε, ισως σαν καινουρια στο αθλημα.?? οπως λεει...μου αρεσε αυτο γιατι ηταν σαν να ειναι συνενετικο σεξ και οχι επι πληρωμης, καπου την σταματησα και αρχησαμε να γαμιομαστε, στο γαμισι προσπαθει αρκετα, ειναι συνεργασιμη αρκετα, τα στησιματα της πολυ καλα, τελειωσα μπρουμητα με το χερι μου να ποιανει τα βυζακια της. Καθησε λιγο στο κρεβατι και αποχωρησε.
Καλη περιπτωση η Χριστινα, εχει βλεψεις να λαμψει το αστρο της, αν μηνει εδω, σαφως και δεν ποιανει με καμια την Φρεγατα Σοφια σε αποδοση, αλλα ποτε δεν ξες, το μελλον θα διξει, εγω.?? θα ξαναπαω.!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.300
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, tsilibourditsas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού