Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 164783
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στη γύρω περιοχή για καμιά "κοπέλα' της πιάτσας κι αφού δεν βρήκα κάτι που να με ενδιαφέρει πετάχτηκα μέχρι τα studio να δω τι παίζει. Είχε τρεις κοπέλες όπου η Ρομπέρτα μου έκανε εντύπωση με τα τεράστια βυζιά της. Δεν το σκέφτηκα πολύ και πέρασα με το αυταρχικό στο 70. Έκανα ντουζάκι και το κορίτσι ήρθε. Μου φάνηκε πρόσχαρη, μιλήσαμε λίγο και ξεκινήσαμε. Στη αρχή απόλαυσα τα τεράστια βυζιά της καθώς κατέβαινα σιγά σιγά προς τα πόδια της. Κάναμε παιχνίδι με πατούσε και ποδόδάχτυλα να και δεν το έχει πολύ αυτό το κομμάτι. Στη συνέχεια με έστησε στα τέσσερα έβαλε λιπαντικό και τη ζώνη της και ξεκίνησε τη διείσδυση. Φαίνεται να ξέρει τι κάνει καθώς έμπαινε σιγά σιγά μέχρι να ανοίξω για τα καλά και έπειτα ξεκίνησε δυνατό σφροκόπημα. Αλλάξαμε πολλές στάσεις, με πήρε στο καναπέ, στο πάτωμα και τέλος μπήκαμε στο μπάνιο όπου με κατούρησε και τελείωσα στα πόδια της. Γενικά το έχει η κοπέλα αλλά είναι λίγο πιτσιρίκα και σκαλώνει σε κάποια κομμάτια. Εγώ πέρασα ωραία και μπορεί και να ξαναπεράσω. Συστήνεται για μια εμπειρία σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
116
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού