Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351765
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κουλ Καλά τα λέγανε οι παππούδες μας, αλλά εμείς είμαστε μουνάκηδες. Μαλακία

Βλέπω που λέτε τον κώλο γλυπτό και λέω mine mine mine, Έρωτας δηλαδή δικός μου. Εντάξει δε λέω τον έστησε όπως έπρεπε, τον έφαγε όπως έπρεπε αλλά... Κεφάλι σε τοίχο!

Πάμε για τα αλλά. Κεφάλι σε τοίχο! Πρώτον, πεσμένη διάθεση από το σαλόν. Δεύτερον, άργησε αρκετά να έρθει και περίμενα σαν τον Μαλακία Τρίτον, Αφού τρελαίνομαι με το απίστευτο (ναι μου αρέσουν οι αδύνατες, όχι οι κοκαλιάρες κι ούτε οι μπαμπάτσικες) κορμάκι της, ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα ώπα λέω μιλάει και Ελληνικά, άντε μαραθώνιος να της φτιάξω το κέφι Προσκύνημα μπας και τη βρούμε. Της φτίαχνω το κέφι, μ αφήνει να τη γλύψω παντού, πίπα αδιάφορη με καπότα να ψιλοκρέμεται. Τι φοβάται λέω μέσα μου, μη σπάσει στο στόμα σαν την Big Babol την τσίχλα; Χμμμ;

Στήνεται στα 4, άντε πάλι γλυπτό η δικιά σου. Μα τι κόματος, ας την κάνω τη θυσία, είπα. Έχει καρφώσει τα μάτια και κοιτάει το μουνάκι της μην σπάσει η ποπότα. Ρε αν ήμουν άσχημος να φοβάται μην κάνει το παιντί μου να το καταλάβω. Γερο-μύστης Άλλα έχει ψύχωση με το θέμα (όπως κι άλλες πολλές που έχω κουμπώσει στα τιμημέννα δέλα). Θυμός

Ελπίζω τώρα να έχει βελτιωθεί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Νάταλι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
219
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Djole77, fouxter, dinos34 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού