Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330181
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ αρχήν να επισημάνω ότι η βαθμολογία θα ήταν υψηλότερη αν μου το επέτρεπε το σύστημα.
Κατά κάποιο τρόπο νομίζω ότι αδικώ τη κοπέλα και αυτός είναι ο λόγος που σκέφτηκα κάμποση ώρα πριν ανεβάσω τη κρητική.Τες πάντων.
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με οδήγησαν στην Αθήνα και φρόντισα να επισκεφτώ τη Katy στο συγκεκριμένο studio.
Χτυπώ το κουδούνι 8.40 μμ και μου ανοίγει η κυρία της υποδοχής.
Στο καθιστικό βρίσκονται άλλοι δυο τύποι που περιμένουν ενώ αμέσως έρχεται μετά από μένα και ένας τρίτος.
Είχα δει φωτογραφίες της Katy από το sait και δεν υπήρχε περίπτωση να φύγω , μια και η υπηρεσία μας ενημέρωσε αφού μας πρόσφερε νεράκι ότι και τα δυο κορίτσια είναι στο δώμα. Μαζί ήταν και η Βικτόρια που μετά από λίγο πέρασε και την είδαμε. Στρουμπουλούτσικη αλλά με ωραία χαρακτηριστικά.
Αφού κατέβηκαν τρεις μεμονωμένοι πελάτες από το δώμα κατέβηκε και η Katy.
Λίγο κοντούλα αλλά με πολύ ωραία χαρακτηριστικά, μελαχρινή με μακρυά μαλλιά ως τη πλάτη της, καλλίγραμμο κορμί μοντέλου , και ένα χαμόγελο γεμάτο αέρα ομορφιάς, ... ένας Άγγελος. ΕΧΩ ΠΆΘΕΙ ΠΛΆΚΑ!!!
Στο σαλόνι έβγαλε αυτό το ... είναι ωραία και το ξέρει.

Βιαστικός ο πρώτος πελάτης (ούτε που πρόλαβε να τη δει) να πάει ο άλλος απέναντι να δει και τις άλλες (που πα ρε καραμήτρο) και τσουπ ο τυχεράκιας στο δωμάτιο 2 ξαπλωμένος φαρδύς πλατύς ώσπου να πεις κύμινο.
Ναι Κρητικός είμαι !!!...Σε 5 λεπτά χτυπά τη πόρτα η katy και μπαίνει στο δωμάτιο χαμογελαστή και φουριόζα.
Γεια σου τι κάνεις? με ρωτάει
Είμαι πολύ καλά !! Εσύ τι κάνεις ?
Χαίρομαι που είσαι καλά , και τσουπ πετάγεται στο κρεβάτι.
Δική μου είναι η χαρά αλλά ξέρεις κάτι, σε αδικούν οι φωτογραφίες που ανέβασες στο internet.
Μορφασμός απορίας. ???
Δείξε το πρόσωπο σου το Αγγελικό ... | Δε θέλω .. ξέρεις φοβάμαι ... και ....
Από δω και κάτω μάγκες οι σκηνές απείρου κάλους είναι ακατάλληλες και θα τις κρατήσω για τους πρωταγωνιστές.
Ένα μόνο θα σας πω.
Έριξα μια από τις καλύτερες μπαλωτές της ζωής μου, σαν Κανονιά.
Το κουφό είναι ότι παρά τη διαφορά ηλικίας που έχουμε η κοπέλα κάθισε στο δωμάτιο ακόμα κάνα τέταρτο.
Είπαμε διάφορα , είπαμε πολλά. Ευχάριστη και μεστή στη κουβέντα της, σίγουρα θα ξαναπερνούσα αν μπορούσα.
Αύριο!!!! (δουλεύει στο Ισμηνης.)ξεκινάει στις 8 μμ.
Φεύγει το καράβι στις 10 και δυστυχώς δεν...
Τη κάλεσα στη Κρήτη .. με φίλησε και αποχώρησε.
Να επισημάνω ότι είναι από τις πιο καθαρότερες κοπέλες που έχω επισκεφτεί και το αυτό απ ότι κατάλαβα επιθυμεί και δια εμάς .
Όσοι την γνωρίζετε και όσοι δεν τη γνωρίζετε και σας αρέσουν οι τρυφερές και ρομαντικές καταστάσεις.. σπεύσατε.

Katy ....σε ευχαριστώ... C.U.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.251
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, Doctor T, sapiosexual και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2017
Να προσθέσω ένα σχόλιο για να δικαιολογήσω και το τίτλο της κρητικής.
Κατηφορίζοντας την Αριστοτέλους για να μπω στη Συγγρού ανακαλύπτω τον εαυτό μου να σιγοτραγουδά και συνειδητοποιώ ότι ένα ευχάριστο συναίσθημα έχει καταλάβει όλο μου το κορμί, ενώ ένα πλατύ χαμόγελο είναι ζωγραφισμένο στο πρόσωπό μου.
Η αίσθηση της ευχαρίστησης ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου, αποτυπωμένη σε μία λέξη... Katy.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1