Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 300680
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γενικοτερα δεν ειμαι παλιος του αθληματος...στο συγκεκριμενο 3-4 φορες εχω παει..2 με τη βερονικα κ αλλη μια με μια που δε μου χε γεμισει το ματι..δε θυμαμαι κ ονομα κιολας...κ ακομα 1-2 στο 55 λογω σχολιων απο δω...
περιττο να πω πως του 46 το service του 50ρικου ειναι μακραν καλυτερο του 55!!!

ημουν στη περιοχη λοιπον σημερα κ ειπα να το επισκεφτω...
Κιμ το μωρο με 5 ατομα σειρα μετα απο μενα...βγαινει, 1η αντιδραση ηταν θετικη καθως ειδα ενα τρελο κωλαρακι κ σωμα καυτερο οσο δε παει...
υποψην ειχα παει κ λιγουλακι πιωμενος οποτε ειχα πει οτι μονο αν αξιζει θα καθομουν...
μπαινω τελικα, ερχεται με βλεπει κ μου κανει θα τη παλεψεις??μου το λεει ακομα μια μια κ χωρις να ναι τελειως σιγουρη πειθεται πως θα τη παλεψω...δεν ημουν τοσο χαλια μεταξυ μας κιολας...
μη τα πολυλογω...γλυψιματακι @@ κ κοιλια κ αρχισε τα ναζια...τρελο τσιμπουκακι...τετοια μανια κ ορεξη πραγματικα δεν εχω ξαναδει κ γαμησακι τρελο πανω μου με τη πλατη κ με μουρη μπροστα....
τελειωνοντας τρελαμενη μου τον ρουφαγε κ ουσιαστικα τελειωσα τσιμπουκωμενος κ μεχρι να φυγει μου τον εγλυφε διχως τελειωμο....
μπηκα στο πειρασμο να ποσταρω το σημερινο γιατι πραγματικα η κοπελια με τρελανε τελειως μιλαμε...
ποναγε ο πουτσος για κανα 20΄μετα...

αυτα κ καλα γαμησια ;))

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού