Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161681
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας γνώση ότι την συγκεκριμένη ώρα υπάρχουν λίγες καλές επιλογές στα μαγαζιά μπήκα κατευθείαν στο γωνιακό που είναι από τ αγαπημένα μου...Λίνα η κοπέλα 23 ετών από Ουκρανία όμορφο απλό πρόσωπο οπως μ αρέσει σώμα κανονικό ούτε αδύνατο ούτε χοντρό βυζάκι μικρό αλλά στυτό & απαλό & επίσης συμπαθητικό κωλαράκι..Από συμπεριφορά λιγα πράγματα δεν μιλάει πολύ παρόλο που ξέρει Ελληνικά και Αγγλικά βγάζει ένα στυλ επαγγελματικό ''ελα να με γαμήσεις για να τελειώνουμε'' αρχικά μου λέει ξάπλωσε για να αρχίσει την πίπα με το εργάλειο να κοιμάτε ακόμη με στύση 30% άρχισε να τον βάζει στο στομα φυσικά δεν γινόταν δουλειά έτσι έπρεπε να καυλώσω σε επιτρεπτό ποσοστό ...με αυτά και με κεινα καύλωσα αρκετά και ξεκίνησα να της τον χώνω Κατσικογάμης με ωραία θέα στα 4 και να της ρίχνω μερικές μπατσούλες ...επόμενη στάση από πάνω μου πολύ ωραία αίσθηση να είναι αυτό το πιπινάκι από πάνω μου αν και ήταν σχετικά ανέκφραστη ,προσπαθούσα να της κλέψω μερικά φιλάκια αλλά ήταν αδύνατον...3η στάση την έβαλα από κάτω την γάμησα πολύ δυνατά μούγκριζα συνέχεια (λόγω μεγάλης αποχής που είχα από το άθλημα) έκλεινε τα πόδια έβαζε το χέρι φοβούμενη όπως μου είπε μην φύγει το προφυλακτικό άλλα δεν απέφυγε τις ορμές μου ...έχυσα δυνατά στο μουνάκι της και έφυγε κακήν κακώς απο το δωμάτιο χώρις πολλά πολλά ...άρα συμπέρασμα αν ήταν πιο επικοινωνιακή και όχι τόσο ψυχρή θα την ξαναπροτιμούσα άλλα έτσι δύσκολα αν και έφυγα με θετική αύρα για την συνεύρεση Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίνα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.432
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού