Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 57005
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ελενα....Απο Ρουμανια το μωρο! Εχει ωραιο προσωπο με ωραια χαρακτηριστικα. Ειναι μαυρομαλλα ,εχει τα παραπανισια κιλακια της,αλλα εμενα δεν με χαλαει(Μεγάλο χαμόγελο),εχει πολυ ωραιες βυζαρες και μια κωλαρα που την γευτηκα! Γενικως μια γυναικα που αν κοιταξεις καποιες λεπτομερριες την λες περιποιημενη. (Καπέλο) Μπηκα με το απλο των 30€ για δοκιμασμα! Ηρθε το μωρο γνωριστηκαμε...μιλαει πολυ καλα ελληνικα επειδη ζουσε κατω Κρητη χρονια! Κολλητη της εδω περα μου ειπε πως ειναι η Μαρια απο το las vegas!Μεγάλο χαμόγελο
Ξεκινημα με πιπα στα ορθια...ετσι με ηθελε το μωρο και εγω απλως περασα τα χερια της πισω στα κωλομερια μου για να γουσταρει περισσοτερο το μωρο!Ναι!
Ωραια ηταν με ελαφρια γλειψιματακια κ καποια μπουκωματα! Ωσπου ανελαβα και εγω λιγο! Αρχισα να την γλειφω τα βυζακια της και οταν με κοιτουσε πηγαινα και στο λαιμουδακι της και ολο και ξεμαγκωνε το μωρο!Γλώσσα Κατεβαινα σιγα σιγα προς τα κατω με γλειψιματακια και με αφησε να την γλειψω στην ωραια μουναρα της!Γλώσσα Αφου πηραμε την δοση μας την ξεκιναω ιεραποστολικα ..χαλαρα για αρχη, οταν ξεκινησαν τα πρωτα βογγητα της εφτανα στο τελος μου!Γλώσσα Σηκωνομαι να πεταξω την καποτα..και μου λεει: θα ρθεις ξανα καποια μερα!(Έρωτας)
- "Αλλη μια...Τωρα(Ναι!)"
Αλλο ενα 30€ εδωσε το μωρο ετσι οπως ηταν γυμνο στην τσατσα..ερχεται στο κρεβατι και ανταλλαζαμε γλωσσοφιλα για κανα 5λεπτο και το χαμουρεμα να πεφτει βροχη εναλλαξ. Την γυρναω στα 4 και ρουφαγα τα κωλομερια της ,γουσταρε αρκετα το μωρο και καναμε και 69.Εκει αν μας τραβουσαν βιντεο μαλλον δεν θα φαινομουν!Μεγάλο χαμόγελο
Στα 4 εφαγε τρελο σφυροκοπημα το μωρο, τα ειδε ολα πιστευω. Για να την ξεκουρασω την ειπα ελα εσυ απο πανω...κουνηθηκε ωραια κ ποτε ποτε σταματουσε για να παει περα δωθε την μουναρα της!Γλώσσα Και για να τελειωσω την εστησα παλι ιεραποστολικα... ωσπου μετα απο λιγο κι αφου τα ζουμια του ιδρωτα με ελουσαν ,την εριξα το τελειωτικο δυνατο μου χυσιμο με ανακουφιση!Κουλ

Χαιρετηθηκαμε με το μωρο κ μου ειπε πως αν θελεις να σου φερω πετσετα για ντουζακι!Ματάκι

Ελενα στις φοτο που ησουν ξανθια ησουν ολα τα λεφτα!Έρωτας...θα αναρωτιεται κι αυτο το μωρο μα ποιος ειναι αυτος?Μεγάλο χαμόγελο...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.362
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss, Jim25jim, sithlord και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
- "Αλλη μια...Τωρα()"
Αλλο ενα 30€ εδωσε το μωρο ετσι οπως ηταν γυμνο στην τσατσα
ετσι όπως το γραφεις το συμπερασμα είναι ότι η ιεροδουλη εδωσε το δευτερο 30αρι και όχι εσυ.
εκτος αν εγινε οντως ετσι????Χμμμ;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1