Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330304
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε γαμαω συχνα στα στουντιο, αφου το εκανα ας γραψω μια κριτικη.
Ήθελα από καιρό να δοκιμάσω αυτη τη Katy βλέποντας τις φωτογραφίες της, οπότε έτρεξα μόλις είδα ότι είναι βάρδια.
Eίναι πολύ μουναρα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Αδύνατη, πορνοσταρικο κορμί, χωρίς ίχνους λίπους, ισιο μαυρο μαλλι, πανεμορφο μουτρακι, κολαρακι για ξεσκισμα μικρα ομορφα στητα βυζια. Πήρα το πρόγραμμα των 70 με μασάζ.
Η μουναρα μπήκε στο δωμάτιο με χαμόγελο. Με άλειψε με λάδι στην πλάτη και έκανε ένα πολύ υποτυπώδες μασάζ ίσα ίσα να χαλαρώσω, ουτε καν κοντα σε επιπεδο επαγγελματικό αλλά ήταν οκ για χαλαρωση.
Μετα χαιδευα το κορμακι της και με καυλωσε πολυ το δερμα της που ειναι αψεγαδιστο. Πίπα πολύ καλή χωρίς δόντι δεν σταματησε μέχρι να της πω εγώ. Την έβαλα να καθήσει πάνω μου και βλέποντας το όμορφο πρόσωπο της την άφησα να κουνηθεί πάνω στην πούτσα μου στο ρυθμό της. Το εχει πολυ σε αυτη τη σταση.
Δεν άντεχα για πολύ οπότε της ζήτησα να στηθεί στα 4. Τον έβαλα απαλά για να μη χύσω αμέσως αλλα με τέτοιο μωρό και αυξάνοντας ρυθμό πέταξα στην καπότα μεγάλη ποσότητα από παιδιά μου.
Μονο και μονο που γαμησα τετοιο μωρο μου φτανει. Υπηρεσιες οχι τοπ για τοσα λεφτα αλλα δε περιμενα και κατι τετοιο σε στουντιο.
Αξιζει για μια φορα τουλαχιστον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
66
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Qweeerty και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2017
Beowulf δηλαδη συνολικα ποσο χρονο εκατσε για τα 70 ευρουλια. Εχει ναζι η ειναι ξεπετα οεο? Ρωταω διοτι στη Γερμανια με τοσα λεφτα γαμας 30λεπτα ? Thank you
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1