Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 300005
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρα Σάββατο 29/09/2007 και είμαι καλεσμένος σε κοσμικό γεγονός, δηλαδή σε γάμο. Ήταν ωραία εκεί. Μόνο που μέσα στον πολύ κόσμο όσους και να ξέρεις όταν είσαι μόνος μονάχος παραμένεις. Με το που τελείωσε το μυστήριο έρχεται η ερώτηση. Και τώρα τι κάνω? Πάω σπίτι και επαναλαμβάνω ένα ακόμη βαρετό Σαββατοκύριακο? Όχι. Πάω εκεί που περνάω καλά. Βριλησσού 46. Παίρνω τηλέφωνο και μαθαίνω ότι είναι η Σάντρα. Έχω γράψει για το εν λόγω Studio και για την Σάντρα στο παρελθόν. Δεν την θυμόμουν αρκετά καλά και έτσι αποφάσισα να πάω να δω την κοπέλα άλλη μια φορά. Όταν έφτασα εκεί και την είδα ένιωσα μια αναστάτωση σε όλο μου το κορμί. Το κορμί πήρε την απόφασή του. Το μυαλό απλώς ήταν απών. Διάλεξα όλο το πρόγραμμα εκτός πρωκτικού (είναι γνωστή η θέση μου για την συγκεκριμένη ερωτική επιλογή). Έκανα το μπανάκι μου και την περίμενα ξαπλωμένος χωρίς να κοιτώ την ταινία στην τηλεόραση. Όταν άκουσα τα βήματά της στα σκαλοπάτια άρχισε να επαναστατεί το είναι μου. Με το που μπήκε στο δωμάτιο, ολόξανθη, πανύψηλη και χαμογελαστή έλαβα το μήνυμα ότι "θα περάσω καλά". Της ζήτησα να ξεκινήσει με Sex show. Όταν άρχισε με κοίταζε στα μάτια. Μετά από λίγο και όσο η ηδονή της ανέβαινε τα μάτια έκλεισαν και οι συσπάσεις στο κορμί της άρχισαν να είναι εμφανείς. Έπαιζε με τον δονητή της πότε με τα κάτω και πότε με τα πάνω χείλια της. Εγώ είχα ανάψει τόσο που δεν κατάλαβα πότε η γλώσσα μου πιπίλαγε την κλειτορίδα της. Μόλις ένιωσε την καυτή μου γλώσσα στο σωστό σημείο ένας αναστεναγμός βγήκε από τα χείλη της και το κορμί της πήρε τέτοια θέση ώστε να με βοηθήσει να της δώσω περισσότερη ηδονή. Η αποκορύφωση δεν άργησε να έρθει και όλο της το σώμα έτρεμε, τα πόδια της μου έσφιγγαν το κεφάλι αναμεσά τους και πλούσιοι χυμοί έτρεχαν από τα βάθυ του κορμιού της επάνω στην γλώσσα μου. Είχε τελειώσει και είχε λιώσει. Όταν άνοιξε τα μάτια της είχε τόσο ήρεμο πρόσωπο αλλά και μία υπόσχεση στο βλέμμα της πως "τώρα είναι η σειρά μου να σου ανταποδώσω τα ίδια". Πράγματι, με γύρισε ανάσκελα και ενώ με κοιτούσε συνεχώς στα μάτια κατέβαινε προς τα κάτω φιλώντας το κορμί μου συνεχώς. Φτάνοντας στο επίμαχο σημείο ένιωσα τα φιλιά της να καλύπτουν όλο το μεγαλείο μου (πάντα με προφυλακτικό). Είχα χαλαρώσει τόσο που αισθανόμουν να βρίσκομαι στο κενό και συνεχώς να ανεβαίνω. Ήταν τέχνη αυτό που έκανε. Και μάλιστα Καλή Τέχνη. Όταν κατάλαβα ότι έρχεται το τέλος της είπα να σταματήσει για λίγο και της ζήτησα να έρθει από επάνω μου. Δεν είχα άδικο. Ο χορός που ξεκίνησε ήταν καταπληκτικός. Μετά από λίγα λεπτά και ενώ η επιθυμία μου να τελειώσω ήταν χωρίς επιστροφή την άκουσα να λέει, με τα λίγα ελληνικά που ξέρει, "χύνω, χύνωωωω" την ίδια στιγμή που έχυνα και εγώ. Το κορμί μου είχε μουδιάσει και έτρεμε ενώ το κορμί της Σάντρα είχε πέσει επάνω μου και με φυλούσε. Μείναμε έτσι δεν ξέρω για πόση ώρα. Όταν πήγε να σηκωθεί κολλάγαμε από το ιδρώτα. Την ώρα που έφευγε από το δωμάτιο με ευχαρίστησε, πράγμα που έκανα και εγώ.

Συμπέρασμα: Το συγκεκριμένο Studio είναι μακράν από τα υπόλοιπα στον χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2007
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
133
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού