Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Μιας και πέρναγα από δω πάνω (μερικές βδομάδες πριν), είπα να μπω να δω τι παίζει.
Το πάρκινγκ πανεύκολο, μιας και έχουν δικό τους χώρο ακριβώς απ' έξω.
Το σαλόνι τεράστιο, όπως είναι και τα δωμάτια. Μαζί με την Έλλις δούλευε και η Μαίρη.
Διάλεξα την πρώτη γιατί σαλονάρισε πολύ τρελιάρικα, έδωσα το πενηντάρικο και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να περιμένω να δω την Μαίρη.
Μετά από λίγο μπήκε μέσα κι αυτή, με την ίδια τρελιάρικη διάθεση. Μπήκα κι εγώ στο τριπάκι και όλα πήραν το δρόμο τους.
Χαμούρεμα στα όρθια για μερικά λεπτά, με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της. Ξάπλωσα σε μια μακριά πολυθρόνα (χωρίς χερούλια) που έχει μέσα στο δωμάτιο και αφού μου πέρασε το προφυλακτικό, ξεκίνησε το κλαρίνο.
Την σταμάτησα και πήγα και ξάπλωσα στη μέση του κρεβατιού. Αυτή με ακολούθησε και συνέχισε αυτό που έκανε πριν.
Πήρε θέση παράλληλα με μένα κι εγώ τη χάιδευα, χωρίς να επιχειρήσω δακτυλοσκοπήσεις και άλλα παρόμοια.
Να σημειώσω ότι έγλειψε καλά και τα παπάρια μου.
Την έβαλα στα τέσσερα και ξεκίνησα το σφυροκόπημα. Άντεχε και τα βογγητά της (ψεύτικα βέβαια) με ανέβασαν ακόμη περισσότερο.
Ήμουν μια χαρά έτσι και δεν ήθελα να αλλάξω στάση. Κι αφού της έριξα και δυο τρία μπατσάκια στα κωλομέρια της, έφτασα στο τέλος.
Χαμογελαστή με ρώτησε αν όλα ήταν οκ και της είπα "καταπληκτικά". Να πω ότι η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλλις
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού