Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα ξεκινησω με την τυχαια συναντηση μου με τον yorkie!Μεγάλο χαμόγελο
Ο ιδιος μου ειπε πως στο Νικ.24 δουλευε αυτο το μωρακι και ειπα παμε πρεπει να το ξαναδω αυτο το μωρακι!Κουλ
Ειναι απο τα ωραια μωρακια που εμφανιζονται κατα καιρους και λες πρεπει να το...(Κατσικογάμης)Γλώσσα
Σαλοναρισμα το μωρο αρκετα ικανοποιητικο!Γλώσσα Καθως κατευθυνομουν για το δωματιο, οταν το ξαναειδα το μωρο στο κουζινακι της...της εριξα ενα πονηρο χαμογελακι!Μεγάλο χαμόγελο
Εδωσα το πορνοπαραβολο των 30€ για δοκιμασμα!Ματάκι
Εκανα το ντουζακι μου και μετα απο λιγο σκαει κ το μωρο...με το που ανοιγει την πορτα της κανω σχημα καρδιας με τα χερια μου!Έρωτας Αφου τα λεγαμε στο κρεβατι μου βγαζει την πετσετα και μου την φορεσε στο κεφαλι...μου λεει "τωρα εισαι baby"Μεγάλο χαμόγελο
Χαχαχα ενιωσα σαν τον Σπαλιαρα στο survivor!
Ημουν γκαβλωμενος με το μωρακι ...φοραει κατευθειαν σκουφο και ξεκινησε μια καλη πιπα με αρκετα κοιτασματα προς εμενα και προσπαθειες για να τον παιρνει ολο!Γλώσσα Ξεκινημα στο sex με ιεραποστολικο,αφου πρωτα γευτηκα την κοιλιτσα της με γλειψιμο στον αφαλο της που γουσταρε και αρκετα ρουφηγματα στα μικρα βυζακια της!Γλώσσα Αντεχε και το σκληρο μου ροκ το μωρο!Ναι!
Εναλλαγη σε πισωκολλητο...μια λεξη θα πω ποιημα!Ναι!
Και τελος cowgirl προς εμενα ...με το μωρο πλεον να το παιρνει πανω του και να μας τελειωνει ετσι! Με τα καλα του ανεβοκατεβασματα του!Γλώσσα

Χαιρετηθηκαμε με το μωρο με φιλακια!Έρωτας

" Ειχα πει Καποτε!(Ναι!)...πως αυτο το μωρο μπορει να πει ανετα τα δελτια καιρου με τετοια εμφανιση κ τετοιο ωραιο προσωπο ! Ας παει να αφησει ενα βιογραφικο στο tv makedonia που βρισκεται διπλα του!(Καπέλο)"Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.339
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, COSTISsss και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού