Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351797
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μικαέλα έγραφε το site, Κωνσταντίνα μου είπαν από το τηλέφωνο (και το χαμόγελο έφτασε ως τα χείλη), τελικά η Σαμπρίνα ήταν ή Σαμπίνα. Τσέχα η κοπέλα. Απίστευτο φυσικό στίθος και απίστευτη επιδερμίδα. Γλυκά μάτια και πολύ ευγενική φατσούλα. Πρώτη φορά που μετανιώνω τα λεφτά μου, και όχι γιατί δεν άξιζε αλλά ακριβώς το αντίθετο, έπρεπε να πάρω καλύτερο πρόγραμμα από το απλό. Τέλος πάντων. Απίστευτη συμμετοχή από την κοπέλα. Συμπεριφορά άψογη, με το χαμόγελο με το που μπαίνει στο δωμάτιο. Χαδάκια πολλά, ισπανική και μετά στοματικό. Πολύ καλό, τόσο καλό που παρολίγο να τελειώσω εκεί. "Να ανέβω πάνω σου μωρό μου;". Με ρωτάει. Ανέβα τις λέω και η φωνούλα από μέσα μου "...ίσα που θα ανέβεις, ίσα που θα κατέβεις και πάλι έτσι πυραυλο που με έκανες". Όπως κι έγινε δηλαδή. Απίστευτο κούνημα η κοπέλα, νομίζεις ότι παίζεις σε τσόντα. Το μόνο αρνητικό και αυτό δε χρεώνετε στη κοπέλα, είναι ότι κανα 2λεπτό αφού τελείωσαμε, η τσατσά άρχισε τα παρασυνθήματα για να βγεί η κοπέλα από το δωμάτιο (βηχαλάκι κτλ). Δεδομένου ότι δε κράτησε και πολύ το όλου σόου βρίσκω το χρόνο που σου δίνετε με το απλό το πρόγραμμα λίγο περιορισμένο.

Η κοπέλα μπορεί και να είναι καινούργια στο συγκεκριμένο μαγαζί. Άμα συνεχίσει έτσι θα κάνει όνομα πολύ γρήγορα. Να'σαι καλά Σαμπ(ρ)ινάκι και θα τα ξαναπούμε σύντομα. Όπως λέει και ο μέγας δάσκαλος "Μανούλα!".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού