Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια κουραστική μέρα επισκέφτηκα το εν λόγω στούντιο ( το οποίο φέρνει συνήθως ωραίες κοπέλες).Πέτυχα λοιπόν για δεύτερη φορά τη Λόλα. Ένα απίθανο πιπινάκι.Άλλο να σας το περιγράφω και άλλο να το βλέπεται.Σφιχτό κορμί, τουρλωτό κωλαράκι,τέλειες αναλογίες.Δίνω 50 ευρώ και ανεβαίνω πάνω ( 17 σκαλοπάτια).

Δεν περνάν 5 λεπτά και εμφανίζεται.Μπαίνει στο δωμάτιο και έρχεται δίπλα με ένα νάζι (και μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει τρέλα).Πιάνουμε μια ψιλοκουβέντα και μετά από λίγο ξεκινάμε τα παιχνίδια- χάδια. Αρχίζει να μου γλύφει τις ρώγες και να μου χαϊδεύει τους προσαγωγούς και ταυτόχρονα εγώ χαϊδεύω και δίνω μπατσάκια στο υπέροχο κωλαράκι της.Συμπεριφερόταν λες και ήταν έμπειρη 35αρα. Τότε άρχισε να ξυπνάει και ο αντρίκος. Μετά ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να τρίβεται. Μου βάζει τότε το προφυλακτικό και μου κάνει μια πίπα που παραλίγο να τελειώσω και να σκεφτείτε ήμουν "άδειος".Τραβιέμαι και της λέω έλα να εξερευνήσουμε το γατάκι σου. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολική στάση( όπου στην αρχή φοβήθηκα να μην την λιώσω καθότι μικροσκοπική) όπου ανακάλυψα πόσο στενό και μουσκεμένο γατάκι είχε.Στην συνέχεια την έβαλα στα τέσσερα όπου την σφυροκόπησα ανελέητα για κανένα 15λεπτο μέχρι που χτύπησα μπιέλα.(τότε χτύπησε και το κουδούνι και περίμενα να δω αν θα βιαστεί.) ΤΟΤΕ συνέβη το αναπάντεχο...,γυρίζει και μου λέει όλο καύλα κουράστηκες άσε με να σε καβαλήσω εγώ. Και έτσι έγινε μέχρι που να τελειώσω.Μιλάμε για άγριο καβάλημα. Αφού τελείωσα, παρέμεινε πάνω μου για λίγο και βαριανασαίναμε μαζί. Στο τέλος ( αν και περίμενε πελάτης κάτω )άραξε δίπλα μου για περίπου 10 λεπτά.

Τι να σας πω ρε παιδιά δεν έχω λόγια να την περιγράψω.ΑΠΙΘΑΝΗ.Αξίζει μέχρι και το τελευταίο σεντ.

Μάγκες αξίζει να την επισκεφτείτε.

Το μόνο ΊΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ μειονέκτημα είναι το μικρο στήθος ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να καταλάβετε αν συνεχίσει έτσι θα ξεπεράσει και την Αλίνα και την Βαρβάρα.





Υ.Γ Έβαλα 10 στο παρκιν γιατι πολυ απλα μενω στον από πάνω δρόμο.

Υ.Γ2 Στην αρχή φοβήθηκα να την δοκιμάσω καθότι οι ομορφες και οι

χαριτωμένες δεν κάνουν και πολύ καλό κρεβάτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού