Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα περι χωρου αψογα και γνωστα οποτε παμε κατευθειαν στο ψητο!

Ο τιτλος τα λεει ολα,οι περισσοτεροι θα θυμουνται απο ποια ταινια το εκλεψα!

Με το που μπαινει η crazy Linda ορμαει πανω μου,με καβαλαει και μου δινει 2 διαταγες: "Ρουφα τα βυζια μου και βαλε μου ενα δαχτυλο στο στομα"

Τι να κανω και εγω ο κακομοιρης,δεν ειναι και να τα βαζεις με τετοιο θηριο οποτε υπακουσα!Στη συνεχεια αφου ειδε οτι αλλαζα χρωμα απο την ασφυξια κανει μια ακαριαια κινηση,μου το πεταει στη μαπα,καταλαβατε ποιο, μου λεει "το κανεις οτι γουσταρεις" και με πλακωνει σε μια αγριοτατη πιπα!Τα δαχτυλα μου ποτε τα εχανα στη μια και ποτε στην αλλη τρυπα,γνωστα και αυτα!

Στο γαμησι δυο στασεις προλαβα μονο με πρωτη εκεινη απο πανω να κοπανιεται,πιπιλα το δαχτυλο και παλι και δευτερη στα 4 με χειροδικια και μπολικες φωνες!Το τελειωμα ηταν θεϊκο και το κραταω για παρτη μου!Σφαλμα μεγαλο που δεν πηρα φουλ προγραμμα γιατι το μαγαζι ηταν φισκα και λεω ασ'το για αλλη μερα!Παρ'ολα αυτα το κοριτσι ακουραστο και να μην αγχωνεται καθολου με την ωρα!Το μεγαλο δωματιο παραμενει στα γουστα μου αν και δανεικο απο καποιον που θελει να με σουταρει απο εκει μεσα!Χαχαχαχαχα!!!

Αυτα για τη Λιντα και μετα απο τοσο κοσμο που ειδα σημερα μη τολμησει κανεις να αμφισβητησει παλι την γυναικεια της φυση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
spoon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8
Πόντοι:
666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού