Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271259
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
α) 28/3/2017,
β) Τρίτη βάρδια, μεταμεσονύκτια ,
γ) 50€,
δ) Βίκυ,
ε) Μεσαίο ύψος (με τα τακούνια ψηλώνει αρκετά), μαύρο ίσιο μαλλί , ωραία φάτσα και μεγάλες σιλικονέ βυζάρες
στ)
Αυτές τις μέρες συνεχίζω να είμαι ψιλοχάλια ψυχολογικά, λόγω άσχημης φάσης που μου έκατσε με μια βλαμμένη γκόμενα που γουστάρω πολύ, η οποία μου απέκλεισε γαμήσια και οτιδήποτε λόγω του ότι θα φύγει μακριά στα ξένα. Οπότε τι να κάνω κι εγώ ο γερόλυκος φτωχός και μόνος μπουρδελιάρης;;;;;;;
είπα να πάω να ρίξω ένα πουτσαλάκο.....
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Είχα πάει πρώτα στη Κασσάνδρας που την έχω πετύχει , αλλά μου είπαν ότι δούλευε στο βουνό στο εν λόγω μαγαζί, όπου και πήγα.
Τλσπ. Μπαίνω στο δωμάτιο, όπου ο χώρος είναι πεντακάθαρος με συσκευασμένη πετσέτα και παντόφλες.
Μετά απο λίγο ήρθε η μουνάρα , όπου μου ξεκίνησε μερικά προκαταρκτικά με φιλάκια στο σώμα μου, αφού βεβαιώθηκε ότι το καβλί μου είχε πετρώσει μου πέρασε την καπότα με το στόμα της και ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα.Μου τον έγλυψε καλά και δυνατά για αρκετή ωρίτσα , όπου άνετα θα την έχυνα. Μετά με ρώτησε πώς θέλω και την έβαλα ιεραποστολικό αφού πρώτα περιποιήθηκα το σώμα της με χάδια και φιλιά. Έδειξε πολύ καλή συμμετοχή , αν και δεν μου βγήκε κανένα ιδιαίτερο πάθος όπως με άλλες κοπέλες. Την είχα αρκετή ωρίτσα έτσι κι έτσι όπως ήμουν φτιαγμένος απο την πίπα την γύρισα στα 4 για να χύσω πιάνοντας τα καβλόβιζα της, όσο έχυνα με παρακινούσε να τον ρίξω όλο μέσα της(στην καπότα εννοείται).
Η κοπέλα με ρώτησε και αν το ευχαριστήθηκα.
Σε γενικές γραμμές άψογη πολύ ευγενική κοπελίτσα, με καλή επαγγελματική συμπεριφορά, όχι για τους λάτρεις gfe.
Αυτά τα όλιγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.109
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, Ιανουάριος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού