Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155495
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ένα συνηθισμένο σαββατιάτικο απόγευμα με βρίσκει στο μοναστηράκι να πίνω καφέ σε γνωστή κυριλέ ταράτσα...Αφού έκατσα κάνα 3ωρο ένας απ΄τη παρέα ρίχνει την ωραία ιδέα για γλέντι σε στριπτιτζάδικο μέχρι πρωίας. Εν τω μεταξύ μου είχανε κάτσει και κάτι καλά ματσάκια στο στοίχημα και είχα επάνω μου αρκετό κασέρι να διαθέσω για το αγαπημένο μου χόμπι Μεγάλο χαμόγελο Επειδή, η ώρα ήταν μόλις 10 το βράδυ και τα stripshow δεν είχαν ανοίξει ακόμα, για να περάσει η ώρα προέτρεψα την παρέα να κάνουμε μια γύρα στα σπιτάκια πίσω απ΄το Γκάζι, που προσφέρουν και ΑΚΑ περιποίηση δώρο καμιά φορά Ματάκι (Αμαρτία να σαι δίπλα και να μην περάσεις) Μεγάλο χαμόγελο Έτσι και έγινε.... Τσάρκα σε μερικά ιδρύματα Μεγάλου Αλεξάνδρου, Κων/πόλεως, Σπύρου Πάτση, Ιερά οδό, μπανίσαμε και τα γυμνασιοκόριτσα που πηγαίνανε στα κλάμπ και καταλήξαμε στο τελευταίο σταθμό...Την ιστορική Κασσάνδρας....Κατά τις 11:30 το βράδυ εισέρχομαι στο μαγαζί με αριθμό 6. Υποδοχή απ τη ξανθιά Κυρία ανατολικού μπλοκ και περιγραφή των προγραμμάτων...Με 50αρικο προσφορά ελεύθερο στοματικό :rockonΛύπητι το θελα ομως ??)...Παρουσιάζει τις κορασίδες: Σιλβύ πρώτα (ωραίο γκομενάκι που δεν πολυπρόσεξα), γιατί βγήκε ο πύραυλος Ναόμι και πάθαμε το εγκεφαλικό Έρωτας Η τύπισσα μοντέλο κανονικό, βγαλμένη από Πασαρέλα...Κούκλα, ψηλή (με τα πορνοτάκουνα είχε φτάσει στο θεό), μελαχρινή, φτιαγμένο βυζί 2,5αρι-3αρι, κώλος τούμπανο, πανέμορφη στο πρόσωπο και χυτά καλλίγραμμα πόδια...ιδανικές αναλογίες μέσα σε ένα σέξυ διάφανο κορμάκι.(Έχει φωτό της στο Βριλησσού 23 αν θέλετε να δείτε, αλλά από κοντά καλύτερη) Προσφορά για ελεύθερο στοματικό με αυτή τη θεάρα και έτσι δεν κατάλαβα πόσο γρήγορα βρέθηκα να κάνω ντουζ μέσα στο δωμάτιοΓλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Πολύ καθαρό με σφραγισμένη πετσετούλα, αντισηπτικά μαντηλάκια και χαρτί. Εμφανίζεται στο 5λεπτο το μωρό, αφαιρεί το κορμάκι και έρχεται δίπλα μου να γνωριστούμε..Χαμόγελο Από Ιταλία 22 χρονών δήλωσε και μάλιστα από Βερόνα...Τα ιταλικά της βέβαια φτωχά οπότε για Βοσνία, Σλοβενία, Ουγγαρία, Κροατία ή κάτι τέτοιο το βλέπω Γλώσσα Δεν με χάλασε πάντως.....Ξεκινάμε χαδάκια και γλύψιμο από μέρους μου στο βυζόκρεας...Μετά έρχεται το πρώτο δείγμα ξεπέταςΘυμός φοράει καπότα στο στοματικό...Της λεω στα αγγλικά "πλήρωσα 50 για ελεύθερο" και αυτή με μουγκανητά και "come on baby" πουτανιές έκανε ότι δεν καταλάβαινε Θυμός.....Έγω όμως άρχισα να αντιλαμβάνομαι τη μαλακία μου....δεν φταίει αυτή Κεφάλι σε τοίχο! Το στοματικό πολύ μέτριο...Αερόπιπα...Λέω τη κάτσαμε πάνε τα λεφτά Money Mouth Συνεχίζω με reverse cowgirl στο οποίο πέταγε κάτι ξερές κραυγές....Σαν το αγγούρι καθότανε...Καθόλου καλή συμμετοχή από πάνω...Γύρισμα σε κουταλάκια όπου πήγε καλά να λέμε την αλήθεια με αληθοφάνεια και με κοίταγε απ'το καθρέφτη και στα καπάκια ιεραποστολικό που ήταν σωστή και εκεί και μου πέταξε και κάτι καυλόλογα στα ιταλικά (με προτροπή μου), ενώ έπαιζε με το μουνάκι της....Το τέλος με δυνατό πισοκωλητό στο 10λεπτο αφού την σφυροκόπησα δυνατά....Μετά αφού τελείωσα σηκώνεται μαζεύει τα τακούνια και τα εσώρουχα, μου λέει thank you και φεύγει....
Βγαίνοντας με ρωτάει η τσατσά πως πέρασα και δεν της έδωσα σημασία...Είπα ένα καλό βράδυ και έφυγα με την παρέα μου...
Συμπερασματικά η Ναόμι διαθέτει μια σπάνια εμφάνιση με την οποία καίει καρδιές....Στο δωμάτιο όμως δεν προσπαθεί ιδιαίτερα, δείχνει άπειρη, και έπιπλο....Καμία πρωτοβουλία, αλλά δέχεται αδιαμαρτύρητα ότι της πεις χωρίς να ξινίζει...Πιστεύω ότι ποντάρει μόνο στην εξωτερική της εμφάνιση, λειτουργεί καλύτερα σε πιο ακριβά προγράμματα και θεωρεί ότι δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω ο πελάτης, εκτός από την παρουσία της...Είναι και πιπίνι οπότε δεν έχει γνώσεις σαν τις παλιές καραβάνες του χώρου...Εγώ δεν θα ξαναπάω μαζί της γιατί θέλω πιο φλογερές καταστάσεις στο κρεβάτι...Δεν μπορώ να πω όμως ότι πέρασα άσχημα, καθώς πήδηξα μια μοντελέ κούκλα....Ματάκι
Αυτά από μένα, κάντε ότι νομίζετε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Mounokopanas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Λουκουμάς, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2017
Δεν υπάρχει Βριλησσού 23 σύντροφε. Χμμμ;
P
px75
22 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο απλά ήθελα να γράψω 24 Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2